• Informacje na temat:

  kaliber 44 paktofonika

Artykuły na temat: kaliber 44 paktofonika
 • Pożegnalny album Paktofoniki

  W pierwszej połowie tego roku do sklepów muzycznych trafi nowy - i jednocześnie ostatni - album hiphopowej formacji Paktofonika. Zespół odniósł spory sukces dzięki płycie "Kinematografia", jednak po tragicznej śmierci Piotra "Magika" Łuszcza, współzałożyciela zespołu, jego członkowie doszli do wniosku, iż nie ma sensu nadal pracować pod dotychczasową nazwą.

 • Paktofonika: Ostatni koncert

  ...: 1.Przebój roku 2002 2. Wykonawca/Grupa/Zespół roku 2002 3. Najlepsza płyta wydana w roku 2002 4. Debiut roku 2002 5. DJ roku 2002 6. Wyróżnienie specjalne, za całokształt działalności, otrzyma Paktofonika. Więcej szczegółów o imprezie, której jednym z patronów jest INTERIA.PL, znajdziesz tutaj. Paktofonika powstała w 1998 r., kiedy to Magik opuszcza słynny Kaliber 44 i proponuje Rahimowi (dawniej...

 • Magik to nie tylko Paktofonika

  Bohater filmu "Jesteś Bogiem" Piotr 'Magik' Łuszcz to nie tylko Paktofonika i kompozycja "Jestem Bogiem". To także, a może przede wszystkim, twórca m.in. legendarnego utworu "+ i -" i przez wiele lat członek składu Kaliber 44.

 • To oni zagrają członków Paktofoniki

  ...- Rahim. Magik grał wcześniej w innym znanym zespole hiphopowym - Kaliber 44, zaś Rahim - w 3-X-Klan. Początkowo Paktofonika grała głównie na koncertach i próbowała nagrywać swoje utwory w chałupniczych...

 • To oni zagrają członków Paktofoniki

  ...- Rahim. Magik grał wcześniej w innym znanym zespole hiphopowym - Kaliber 44, zaś Rahim - w 3-X-Klan. Początkowo Paktofonika grała głównie na koncertach i próbowała nagrywać swoje utwory w chałupniczych...

 • Kaliber 44 powraca: "Nieodwracalne zmiany"

  Na 44. dzień nowego roku zaplanowana jest premiera płyty legendarnej hiphopowej formacji Kaliber 44.

 • Kaliber 44 "Ułamek tarcia": Kultowa grupa wróci na szczyt?

  To co dla niektórych było niemożliwe, stało się faktem. Kaliber 44 po 16 latach przerwy powrócił z nowym albumem "Ułamek tarcia". Czy uda im się powtórzyć sukces sprzed przerwy w działalności?

 • Zmienił polski hip hop. Magik skończyłby 40 lat

  Legenda, jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy raper w kraju, założyciel kultowych po dziś dzień składów Paktofonika i Kaliber 44. Postać, która do dziś polaryzuje ludzi w środowisku hiphopowym. 18 marca Piotr Łuszcz aka Magik skończyłby 40 lat.

 • 35 lat Magika. "Nie myślał komercyjnie"

  Raper, członek hiphopowych formacji Paktofonika i Kaliber 44, Piotr Łuszcz, lepiej znany pod pseudonimem "Magik", urodził się 18 marca 1978 r. Muzyk popełnił samobójstwo w 2000 r. Jego biografią inspirowany był film "Jesteś bogiem".

 • We wtorek, 26 grudnia, w godzinach porannych, wskutek obrażeń odniesionych w wyniku upadku z dziewiątego piętra własnego mieszkania, zmarł Piotr "Magik" Łuszcz. Miał zaledwie 22 lata. Znaliśmy go jako byłego członka zespołu Kaliber 44, a ostatnio udzielającego się w grupie Paktofonika, która zaledwie kilka dni temu wydała album "Kinematografia".

Zdjęcia na temat: kaliber 44 paktofonika