• Informacje na temat:

  kalina

Artykuły na temat: kalina
 • Kalina Jędrusik: Najpierw rozbiła małżeństwo Dygata, potem zrobiła coś jeszcze gorszego

  Kalina Jędrusik zawsze osiągała swój cel. Gdy Stanisław Dygat zostawił dla niej rodzinę, postanowiła "zająć" się jego córką. "Kpiła ze mnie nieustannie. Poświęciła kiedyś cały dzień na przekonywanie, że jestem niedorozwinięta, bo nie znam przekleństw" - wspomina Magda Dygat. O tym, dlaczego aktorka nie miała dzieci, dowiadujemy się dopiero teraz.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • "M jak miłość": Paweł wybierze... Kalinę?

  ...nową ukochaną będą właśnie wspomniane wcześniej bohaterki. Czyżby Kalina przestała interesować się Zduńskim tylko na gruncie zawodowym? O tym przekonamy się jesienią!

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

 • Kalina Jędrusik: Koszmarne warunki mieszkaniowe gwiazdy. W jednym pokoju z mężem i jego żoną

  W 2-pokojowym mieszkaniu żyli w pięć osób. W jednym pokoju Kalina Jędrusik z mężem Stanisławem Dygatem i jego pierwszą żoną Władką, a w drugim jego córka Magda ze swoją babcią. Takie warunki mieszkaniowe w latach 50. były na porządku dziennym.

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • "Na Wspólnej": Kogo wybierze Kalina?

  Los sprawi, że Sylwek (Karol Pocheć) przypadkowo zauważy całujących się przed domem Kalinę (Karolina Nowakowska) i Norberta (Michał Malinowski). Powie żonie, że wie o jej romansie. Kalina zapewni(...). Zapewni, że ona i syn są dla niego wszystkim i chce dla nich jak najlepiej. Efekt? Kalina powie Norbertowi, że nie mogą być razem. Wybrała ojca swojego dziecka, choć nic do niego nie czuje. Jakiś...

 • Producent "Pokłosia" wygrywa z PISF

  W poniedziałek, 15 grudnia, Sąd Okręgowy w Warszawie przyznał rację producentowi filmu "Pokłosie" i nakazał Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej wypłatę ostatniej raty dofinansowania filmu - poinformował Apple Film Production.

 • "Pierwsza miłość": Kalina jest w ciąży!

  Krótki i intensywny romans spowodował, że Krystian (Patryk Pniewski) i Kalina będą musieli przejść przyspieszony kurs dorosłości! Kilka upojnych chwil, potem dłuższy brak kontaktu. Krystian jest zaskoczony, gdy Kalina nagle do niego dzwoni. Umawiają się na spotkanie w parku. Kalina ma dla niego szokującą informację. Jest z nim w ciąży! Jakie będą dalsze losy młodej pary? Czy zdecydują się...

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

Zdjęcia na temat: kalina
Wideo na temat: kalina
 • "Pierwsza miłość": Kim będzie Kalina?

  W nowych odcinkach pojawi się Kalina (Magdalena Wieczorek). Poznajcie jej postać, tym bardziej że zawojuje Krystiana (Patryk Pniewski). Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": "Kochasz go czy nie?"

  Krystian (Patryk Pniewski) nie kryje zaskoczenia, gdy dzwoni do niego Kalina. Dziewczyna ma dla niego szokującą informację. Jest z nim w ciąży! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie!

 • "M jak miłość": Odcinek 1374.

  Kalina załatwia ekspresowy ślub Pawła z Katią, a Zduński prosi Marcina, by został jego świadkiem w tajemnicy przed całą rodziną. Zdesoerowana mała Basia robi wszystko, by wrócić do Polski i jest gotowa nawet uciec z domu. Kinga i Piotr nadal starają się o dziecko, cały czas wspierani przez Barbarę. Do bistro znów zagląda Dobrzański, właściciel winiarni, który adoruje Zduńską.