• Informacje na temat:

  kalisz kobieta

Artykuły na temat: kalisz kobieta
 • Żona Ryszarda Kalisza z zarzutami! Pod wpływem alkoholu prowadziła auto

  Szok! Żona Ryszarda Kalisza usłyszała zarzuty! Prokuratura oskarża ją o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Dominika w chwili zatrzymania przez policję miała mieć 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Ryszard Kalisz promuje poradnik dla ojców!

  Ryszard Kalisz (59 l.) bardzo późno został ojcem. Pierwsze dziecko - Ignacy - przyszedł na świat, gdy jego tata miał 56 lat! Związek z mamą chłopca nie przetrwał próby czasu i były polityk rozstał się z Ingą Pietrusińską (37 l.) w kontrowersyjnych okolicznościach. Doszło do tego, że kobieta oskarżała go, że zaniedbuje syna i nigdy jej przy nim nie pomagał! Niedługo potem Kalisz związał się ze...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Żona Ryszarda Kalisza zatrzymana za jazdę pod wpływem. Tabloid ujawnia szokujące szczegóły!

  Ryszard Kalisz (62 l.) ma teraz na głowie same problemy. Jak donosi "Fakt", wywiózł synka z dala od Warszawy, by w pełni skupić się na ratowaniu żony...

 • Noc Kobiet: Wygraj bilety!

  Kolejny weekendi kolejne Nocne Maratony Filmowe. Tym razem dwa tematyczne wieczory: Noc Kobiet (Szczecin, Warszawa i Wrocław) oraz Noc Quentina Tarantino (w Kaliszu i Rzeszowie). Dla czytelników INTERIA.PL mamy po dwa podwójne zaproszenia na każdą w imprez.

 • Ciąg dalszy "afery chodnikowej". Partnerka zostawiła Ryszarda Kalisza przez nową kobietę?!

  Ryszard Kalisz (57 l.) mikołajki spędził z tajemniczą Dominiką L. Według jednego z tabloidów, jest to główny powód rozstania z Ingą P., matką jego syna.

 • Aktorka doznała poważnych obrażeń

  Prokuratura w Kaliszu sprawdza okoliczności wypadku w miejscowym Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego, gdzie podczas próby spektaklu na aktorkę spadła z sześciu metrów ważąca 40 kg dekoracja. Kobieta doznała poważnych obrażeń.

 • Ryszard Kalisz: Matka jego dziecka znów szokuje w tabloidzie!

  Telenoweli z Ryszardem Kaliszem (58 l.) w roli głównej ciąg dalszy!

 • Powrót do przeszłości

  Monika Richardson dzieli się wiedzą o tym, czego nauczyły ją kobiety z jej rodziny.

Wideo na temat: kalisz kobieta
 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Kobieta w klatce

  Mroczny thriller "Kobieta w klatce", to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i J? Nesbo. Autorem scenariusza filmu jest Nikolaj Arcel, nominowany do nagrody BAFTA scenarzysta głośnego "Millennium: Mężczyźni,...

Dyskusje na temat: kalisz kobieta