• Informacje na temat:

  kalisz marihuana

Artykuły na temat: kalisz marihuana
 • To nie koniec kłopotów Olgi J.

  Jeszcze we wrześniu może zakończyć się śledztwo w sprawie przesyłki z marihuaną zaadresowanej m.in. na psa znanej wokalistki Olgi J. Sprawę prowadzą celnicy, a nadzoruje mokotowska prokuratura. Wokalistka - w innym postępowaniu - została oskarżona o posiadanie 2,83 g marihuany.

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • Kupczyk spełnia marzenia

  - Inne brzmienie i prawdziwa symfoniczna uczta - tak specjalny koncert "Akordy słów" zapowiada Grzegorz Kupczyk, który w niedzielę, 9 listopada, w Kaliszu wystąpi z własnym, metalowym zespołem CETI oraz chórem i orkiestrą symfoniczną Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka.

 • Symfoniczna uczta Kupczyka

  W niedzielę, 9 listopada, w Hali Widowiskowo-Sportowej OSRiR w Kaliszu odbędzie się specjalny koncert "Akordy słów", będący połączeniem muzyki rockowej i metalowej (w wykonaniu grupy CETI i gości) z orkiestrą symfoniczną. Premiera ta ma miejsce w ramach oryginalnego cyklu zatytułowanego "Filharmonia nie gryzie".

 • CETI na 100-lecie Opery w Poznaniu: Owacje na stojąco

  Ponad 1000 widzów (więcej niż było miejsc) oklaskiwało metalową grupę CETI, orkiestrę symfoniczną i chór, którzy razem wystąpili na specjalnym koncercie z okazji 100-lecia Teatru Wielkiego w Poznaniu.

 • CETI z orkiestrą na 100-lecie Opery w Poznaniu

  31 października w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się specjalny występ metalowej grupy CETI z orkiestrą i chórem pod szyldem "Akordy Słów". Wydarzenie związane jest z obchodami 100-lecia poznańskiej Opery.

 • Spowiedź Grzegorza Kupczyka

  12 października przypada dokładnie 20-lecie metalowej grupy CETI. Równocześnie 30-lecie obecności na scenie świętuje jej wokalista Grzegorz Kupczyk.

Wideo na temat: kalisz marihuana
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...