• Informacje na temat:

  kalisz na wakacjach

Artykuły na temat: kalisz na wakacjach
 • Ryszard Kalisz na wakacjach z tajemniczą kobietą!

  Ryszard Kalisz (57 l.) został przyłapany przez paparazzich na lotnisku, tuż przed odlotem na urlop. Nie był tam jednak ze swoim synkiem Ignasiem i jego mamą…

 • Pamięci Pawła Bergera: Przyjedzie Blues Brothers

  W ostatni weekend wakacji (31 sierpnia - 1 września) w Kaliszu odbędzie się już po raz szósty Festiwal im. Pawła Bergera, zmarłego tragicznie klawiszowca i współzałożyciela zespołu Dżem.

 • Ryszard Kalisz: Kim jest jego żona?

  ...„Fakt” postanowił prześwietlić świeżo upieczoną żonę Ryszarda Kalisza (58 l.).

 • Raperzy przeciwko rasizmowi

  Niedługo na sklepowe półki trafi płyta "HipHop Rasizm Stop 2", którą wytwórnia MGK przygotowała wspólnie z organizacją "Nigdy więcej". Tym razem w walce z rasizmem swoje siły połączyli raperzy z Polski, Czech, Włoch, Francji, Szwecji, Węgier i Stanów Zjednoczonych. Wkrótce odbędzie się trasa koncertowa promująca ten album.

 • Ryszard Kalisz ożenił się!

  Ryszard Kalisz (58 l.) i jego ukochana Dominika L. (29 l.) pobrali się!

 • "Zaczynał od wkurzania sąsiadów"

  Grzegorz Kupczyk to jedna z legend rodzimej sceny ciężkiego grania. Przede wszystkim grupy Turbo (z nią odnosił największe sukcesy, wielki przebój "Dorosłe dzieci", do dziś obowiązkowy punkt na niemal wszystkich występach) i własne CETI, ale także współpraca z takimi zespołami jak Non Iron, Kruk, Panzer X, Esqarial, Chainsaw, Aion, Dragon czy Red Pink.

 • Inga Pietrusińska odkrywa "prawdziwą twarz" Kalisza. Zdradzał ją i nie pomagał przy synu?

  Inga Pietrusińska (37 l.), kiedyś wielka miłość Ryszarda Kalisza (58 l.), wcale nie miała przy nim szczęśliwego życia. Wręcz przeciwnie, teraz kobieta żałuje, że zdecydowała się na ten związek.

 • "Krwawy" Jarocin

  "Moja krew - twoja krew" - pod takim hasłem będzie zbierana krew podczas rozpoczynającego się w najbliższy piątek (18 lipca) Jarocin Festiwal 2008 w Jarocinie (Wielkopolska).

 • Ryszard Kalisz w szpitalu!

  ...53-letni Ryszard Kalisz trafił do szpitala z ostrym zapaleniem gardła. Jak się okazuje, wszystkiemu winna jest... samochodowa klimatyzacja.

 • "Można mnie kochać albo nienawidzić"

  Gorzki od dawna znany jest jako kontrowersyjny reprezentant polskiej sceny hiphopowej. Jako jeden z nielicznych przedstawicieli tej sceny zyskał popularność i uznanie za granicą. Będąc członkiem Elity Kaliskiej stał się swego czasu głównym tematem rozmów, tematów na forum, czy czatów internetowych miłośników hip hopu. Z Gorzkim rozmawiał Londragon (mhh.pl).

Wideo na temat: kalisz na wakacjach
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...