• Informacje na temat:

  kaloryczne

Artykuły na temat: kaloryczne
 • Podczas gdy wielu z nas tego dnia odpuszcza i zajada się tradycyjnymi przysmakami, niektórzy trzymają dietę i ani myślą pałaszować kaloryczne słodkości. Specjalnie dla nich Anna Lewandowska (29 l.) rok temu podała przepis na "zdrowe" pączki, które nie tuczą. Przypominamy go.

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Marta Wierzbicka wygadała się. Będzie bardzo samotna w sylwestra!

  Marta Wierzbicka (24 l.) nie ukrywa, że tegorocznego sylwestra spędzi w pojedynkę, zajadając się kalorycznymi przekąskami i oglądając wygłupy rodzimych celebrytów w telewizji. Co z resztą "znanych i lubianych" - posłuchajcie!

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Edyta Herbuś (34 l.) nie ukrywa, że ze względu na to, że jest tancerką, musi dbać o swoją dietę. O słodyczach czy kalorycznych potrawach nie ma więc mowy!

 • Cameron Diaz na diecie

  Cameron Diaz podjęła decyzję o przejściu na zdrową dietę. Powód? Gwiazda, która nigdy nie kryła swojego zamiłowania do niezdrowych i kalorycznych potraw, przyznała, że ta słabość źle wpływa na jej samopoczucie i kondycję.

 • Paparazzi sfotografowali Gwen Stefani (46 l.) z synem Zumą w kinie. Chłopiec, mimo siedmiu lat, jest osowiały, z trudem się porusza. Na miejscu znana mama nie żałowała dziecku ogromnego słodkiego napoju. W końcu dla wielu wypad do kina bez kalorycznych przekąsek to czas stracony!

 • Wygórowane wymagania jurorki "X Factor"?

  Pieczony kurczak, kreacje od topowych projektantów i kwiaty magnolii - to część żądań Britney Spears, nowej jurorki amerykańskiej edycji "X Factor".

 • Kim Kardashian (35 l.), podobnie jak jej młodsza siostra, Khloe (31 l.), ma obsesję na punkcie odchudzania. Celebrytka pod koniec roku urodziła drugie dziecko i od tego czasu jest na diecie. Sądząc pod najnowszych zdjęciach, chyba osiągneła już swój cel! Kardashianka jest obecnie tak szczupła, że chyba w końcu może sobie pozwolić na bardziej kaloryczną przekąskę niż dotychczas!

 • Ulubiony telewizyjny kucharz

  Fani kulinarnych show wybrali swojego ulubieńca. Został nim Jamie Oliver. Wysoko w rankingu znaleźli się również: Gordon Ramsay i Nigella Lawson.

Dyskusje na temat: kaloryczne