• Informacje na temat:

  kamera studio tvn

Artykuły na temat: kamera studio tvn
 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zapowiedział, że w szczególnie ciekawych sytuacjach będą wejścia na antenę na żywo, w trakcie innych programów. Dom przypomina studio, w którym zamontowano(...) rozrywce lub uzyskiwaniu informacji. Studio, przeprowadzające relacje z domu "Big Brothera", poprowadzą Grzegorz Miecugow i Martyna Wojciechowska. Uczestnicy "Big Brothera" to: Małgorzata Maier...

 • Ewa Drzyzga chce pokazać operację

  Jestem zadaniowcem, robię, co mi zadają - mówi Ewa Drzyzga. Obecnie nie marzy o nowych projektach zawodowych, lecz skupia się na rozwoju programu "36,6°C". Jej celem jest wyjście poza studio i realizowanie dłuższych nagrań w placówkach medycznych. Ma nadzieję, że będzie mogła pokazać przebieg całej operacji, jeśli znajdzie się szpital, który na to pozwoli.

 • "My Way": Edyta Górniak robi prawo jazdy

  Już od 30 października środowe wieczory należeć będą do Edyty Górniak. Diwa polskiej muzyki po raz pierwszy w swoim życiu siada za kierownicą i wyjeżdża na polskie drogi. Kulisy tej emocjonującej przygody widzowie TVN będą mogli oglądać w programie "My Way".

 • Urszula Chincz: Wchodzę jako "ta trzecia"

  Zadebiutowała na antenie TVN we wrześniu 2014, a dziś nie wyobraża sobie bez telewizji życia. Woli pracę w terenie, choć i studio ma dla niej swoje uroki. Teraz będzie jeździć po Polsce z "Dzień Dobry Wakacje".

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  ...oglądać w serialu "Pułapka" telewizji TVN, ale publiczność zna go już doskonale jako Jaśka z "Belfra" Canal+, wydarzenia telewizyjnego 2016 roku. Jakub Żulczyk, współscenarzysta, twierdził, że to jego(...). Taki malutki marzyciel" - wspomina w "Dzień Dobry TVN". Gdy poszedł na dzień otwarty do Akademii Teatralnej, dowiedział się, żeby zapomniał o aktorstwie. Uwagi, które usłyszał, tylko go zmobilizowały...

 • Piotr Woźniak-Starak: Wzruszające pożegnania

  W czwartek, 22 sierpnia, odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni Piotra Woźniaka-Staraka. Do informacji o śmierci znanego producenta odniesiono się się m.in. w mediach społecznościowych Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i festiwalu Off Camera, a także założonej przez niego filmy Watchout Studio. Żegnają go również ludzie mediów, m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Borys Szyc, Joanna...

 • Wieczór wyborczy! Na którym kanale?

  Otwarte studio wyborcze przygotowuje TVP. Będzie ono umiejscowione w budynku "B" w siedzibie Telewizji Polskie. "Polacy, mieszkańcy Warszawy, będą mogli tam przyjść i przed kamerą przedstawić swoją opinię, pierwsze wrażenia z wyborów, swoje oczekiwania co do prezydentury" - powiedział rzecznik TVP, Stanisław Wojtera. Studio to poprowadzi Elżbieta Jaworowicz. Wszystkie stacje będą prezentować...

 • "Fakty" w nowym studiu

  ...3 października o godz. 19 oficjalnie zadebiutuje nowe studio "Faktów" i TVN24, a w nim m.in. videowall o rozdzielczości 10240 x 1440 pixeli, na który składa się 64 monitorów.

 • Durczok: Dzień zaczynam od biegania

  Na co dzień opanowany redaktor naczelny "Faktów" TVN, prywatnie Kamil Durczok jest zapalonym miłośnikiem motorów. Jesteście ciekawi, czy dziennikarz zaczyna dzień od faktów i nie ma dość polityki?

 • Dorota Gardias i Maja Popielarska pracują pełną parą

  Lato to pracowity czas dla pogodynek, a teraz również dziennikarek TVN Meteo Active. Maja Popielarska szuka w Polsce ciekawych ogrodów, a Dorota Gardias promuje zdrowy styl życia.