• Informacje na temat:

  kamerom

Artykuły na temat: kamerom
 • Parodia serialu "Z kamerą u Kardashianów"

  W niedzielę 24 maja na platformie Quibi rozpoczęto emisję serialu o rzekomym bliźniaku Kendall Jenner, Kirbym Jennerze. Ten performer od lat publikuje w sieci przerobione zdjęcia z Kardashiankami, które mają świadczyć o tym, że jest członkiem słynnego klanu. Produkcja nosi tytuł "Kirby Jenner".

 • 13-letni Michał Szpak przed kamerami. Nagranie podbija sieć!

  Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego środowiska muzycznego. Od dzieciństwa miał zadatki na gwiazdę.

 • Krzysztof Zalewski i Brodka za kamerą. Zobacz teledysk "Annuszka"

  18 września ukaże się oczekiwana płyta Krzysztofa Zalewskiego. Teraz do sieci trafił nakręcony przez Brodkę i jej partnera Przemka Dziennisa teledysk do nowego singla "Annuszka".

 • Cezary Pazura z kamerą wśród "Psów"

  Zobaczcie ekskluzywny materiał zza kulis powstawania filmu "Psy 3. W imię zasad". Najnowsza część kultowej serii w kinach już 17 stycznia!

 • Piotr Bukartyk i teledysk "Brudna miłość". Za kamerą Wojtek Smarzowski

  Utwór "Brudna miłość" zapowiada szykowaną na październik płytę "Być może to wszystko" Piotra Bukartyka.

 • "Boże Ciało" filmem otwarcia 10. Festiwalu Kamera Akcja

  Polski kandydat do Oscara, film Jana Komasy "Boże Ciało", otworzy 10. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja w Łodzi. Pokaz specjalny filmu odbędzie się 17 października. Co jeszcze wydarzy się podczas festiwalu?

 • 10. Festiwal Krytyki Filmowej Kamera Akcja: Dyskusje o kinie

  W dniach od 17 do 20 października 2019 roku w Łodzi odbył się 10. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2009 roku przez studentów filmoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego. Z racji okrągłej edycji organizatorzy oraz uczestnicy często zwracali uwagę na drogę, jaką w ciągu dekady przeszło jedyna w Polsce impreza w pełni poświęcona krytyce filmowej.

 • Cannes 2019: Rithy Panh przewodniczącym jury Złotej Kamery

  Kambodżański reżyser Rithy Panh będzie przewodniczącym jury przyznającego Złotą Kamerę, czyli nagrodę dla najlepszego debiutu reżyserskiego - poinformowali we wtorek, 8 maja, organizatorzy 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 14-25 maja.

 • Siekierą i kamerą

  "Siekierą i kamerą" - tak Wojtek Smarzowski ("Dom zły", "Róża") nazywa sposób, w jaki realizuje filmy. Jego najnowszy obraz - "Drogówka" (w kinach od 1 lutego) - to historia kryminalna rozgrywająca się w środowisku warszawskich policjantów.

 • Rusza "Kamera Akcja"

  Ponad trzydzieści filmów zaprezentowanych zostanie podczas festiwalu krytyków sztuki filmowej "Kamera Akcja", który rozpoczyna się w czwartek, 9 maja, w Łodzi. Pokazom towarzyszyć będzie dyskusja o sztuce filmowej i roli krytyka filmowego.

Zdjęcia na temat: kamerom
Wideo na temat: kamerom
Dyskusje na temat: kamerom