• Informacje na temat:

  kamery internetowe on

Artykuły na temat: kamery internetowe on
 • Parodia serialu "Z kamerą u Kardashianów"

  ...z nim na wojenną ścieżkę, wprost przeciwnie - rozpoczęły z nim współpracę. W niedzielę, 24 maja, na internetowej platformie Quibi wystartował serial "Kirby Jenner", którego producentami wykonawczymi są...

 • "M" zmierza przed kamerę

  Jedna z witryn internetowych doniosła, jakoby już w lipcu bieżącego roku miały rozpocząć się zdjęcia do filmu "M", opartego na popularnym francuskim komiksie "Blake & Mortimer", stworzonym przez Edgara Pierre'a Jacobsa w 1946 roku. Obraz zapowiadany jest jako detektywistyczna historia science-fiction w scenerii nieco retro. Za kamerą stanąć ma reżyser i producent James Huth (" Serial Lover", "Dead End").

 • Sławomir Idziak: 40 lat za kamerą

  ...tego, by ustawić kamerę na statywie potrzebnych było dwoje ludzi. Teraz kamery są w telefonach komórkowych" - powiedział. "Zawód operatora czterdzieści lat temu, gdy ja zaczynałem pracę, był zupełnie(...) www.filmspringediting.com, na której będziemy +podwieszać+ kolejne wersje montażowe filmów realizowanych przez uczestników projektu - nie tylko uczestników obozów na Helu, ale też przez użytkowników naszego internetowego...

 • Recenzja Action Bronson "Mr. Wonderful": Kamera, akcja, Bronson

  Niewdzięcznie wydaje się płyty, gdy na ustach wszystkich jest właściwie jeden tylko raper – Kendrick Lamar. Akurat Action Bronson bez trudu wywalczy trochę miejsca w świetle reflektorów. Tylko czy mu się ono rzeczywiście należy?

 • Meryl Streep w szlafroku i z drinkiem

  W niedzielny wieczór na kanałach społecznościowych Broadwayu został wyemitowany specjalny program na żywo z okazji 90. urodzin musicalowego kompozytora Stephena Sondheima. Jedną z uczestniczek programu była Meryl Streep, która połączyła się z widzami za pośrednictwem kamery internetowej. Ubrana w szlafrok gwiazda uczestniczyła z domu w wykonaniu jednego z utworów mistrza.

 • Zagrać w filmie o Springsteenie

  Bruce Springsteen, amerykański gitarzysta, kompozytor i piosenkarz rockowy, ogłosił na swojej stronie internetowej nabór fanów do kręcenia filmu dokumentalnego. Chętni mogą wystąpić przed kamerą, dzieląc się refleksją lub wspomnieniem dotyczącym muzyki "Bossa".

 • Okazuje się, że filmami zajmują się nie tylko członkowie Radio head. Za kamerą stanęli także muzycy wchodzący w skład walijskiej formacji Manic Street Preachers. Nagrali oni film, który można już obejrzeć na ich oficjalnej internetowej stronie.

 • Coldplay: Obrazki ze studia

  Fani brytyjskiej formacji Coldplay mają szansę podejrzeć, jak przebiegają pracę nad następcą albumu "Rush Of Blood To The Head" z 2002 roku. Muzycy zainstalowali w studiu nagraniowym kamerę, z której obraz przekazywany jest w świat za pośrednictwem strony internetowej zespołu.

 • B. Spears: Rodzinny biznes

  Britney Spears zwerbowała swojego starszego brata Bryana do udziału w najnowszym teledysku "My Prerogative". Jak donoszą internetowe źródła, piosenkarka chce dać bratu szansę na rozwinięcie zdolności aktorskich.

 • Japońskie kino erotyczne na festiwalu Pięć Smaków

  Roman Porno powraca! Eksperymentalne japońskie kino erotyczne, którego złoty okres przypadł na lata 70. i 80., doczekało się reaktywacji. W jego nowej odsłonie za kamerą stanęli najbardziej awangardowi współcześni twórcy.

Zdjęcia na temat: kamery internetowe on