• Informacje na temat:

  kamil bednarek jaki ma samochód

Artykuły na temat: kamil bednarek jaki ma samochód
 • Zobacz kulisy Przebojowej Trasy z Kamilem Bednarkiem!

  W ramach akcji RMF FM Kamil Bednarek zaprosił na przejażdżkę samochodem wybranych fanów. Zobacz, jak wypadło wspólne śpiewanie w aucie!

 • Pajujo: Kamil Bednarek nie zatrzyma miłości (teledysk)

  Do sieci trafił teledysk "Nie zatrzymasz miłości" reggae'owej grupy Pajujo, w którym gościnnie zaśpiewał i wystąpił Kamil Bednarek.

 • Bednarek "Chwile jak te". Fani krytykują: "Tani pop"

  ..."Chwile jak te" to najnowszy utwór grupy Bednarek, który zapowiada szykowany na początek 2015 roku album formacji dowodzonej przez Kamila Bednarka.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Przystanku Woodstock 2015?

  Scenie bujane, jamajskie rytmy zapewnili tylko Congo Natty i Shaggy (nie liczymy Kamila Bednarka, który na sam finał z uczestnikami warsztatów zaśpiewał trzy piosenki). Projekty siłą Przystanku(...) było wykonawców, których nie można spotkać na innych imprezach. Przy okazji koncertu Flower Power furorę zrobił niepełnosprawny ruchowo, poruszający się o kuli Kamil Czeszel , śpiewając "Jednego...

 • Weekend przed telewizorem

  ...filmem, jaki wyemituje TVP1 będzie "Wątpliwość" (godz. 22:25 ), niejednoznaczny i pełen napięcia dramat, w którym wybitne role zagrali Meryl Streep, Philip Seymour Hoffman, Amy Adams i Viola Davis (wszyscy byli za swoje kreacje nominowani do Oscara). Czy dobroduszny ksiądz winien jest molestowania jednego ze swoich młodych podopiecznych, czy też oskarżenia - jakie wysuwa w jego stronę siostra...