• Informacje na temat:

  kamil bednarek w 4 odcinku bitwy na głosy

Artykuły na temat: kamil bednarek w 4 odcinku bitwy na głosy
 • "Bitwa na głosy" bitwą pokoleń?

  W sobotę (10 listopada) wokalne zespoły Ewy Farnej i Andrzeja Piasecznego powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji "Bitwy na głosy".

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • "SuperDzieciak": 12-letni Wojtek Olejarz odpadł, fani rozżaleni

  ...-letni wokalista i multinstrumentalista Wojciech Olejarz, tancerze - Victoria Zielonka (10) i Dominik Sopoćko (11 l.), skaterka Justyna Czapla, znany z "Bitwy na głosy" Piotr Zubek (14(...)" - napisał po programie na swoim blogu młody wokalista. Wojtek Olejarz i Kamil Bednarek śpiewają w duecie - zobacz! Piotr Zubek w "SuperDzieciaku":

 • Gwiazdy znów szukają talentów

  ..., które przekaże na cel charytatywny, otrzymuje również nagrodę specjalną. Dodatkowy, wyjątkowy odcinek "Bitwy na głosy" zostanie przeznaczony wyłącznie dla niej. Wspólnie ze swoją gwiazdą będą mogli(...) Teatralnej. Czy te wybitne osobowości będą zgodne w swoich opiniach? Czy jednak pojawią się starcia dotyczące występów grup i solistów na scenie "Bitwy na głosy"? Pamiętajcie również o nowym programie...

 • "SuperDzieciak" podgryzł konkurencję (wyniki oglądalności)

  ...śpiewających uczestników zobaczyliśmy m.in. Gabrysię Świerczek (wcześniej "Must Be The Music"), Piotra Zubka (m.in. "Bitwa na głosy") oraz Wojtka Olejarza. Ten ostatni - 12-letni podopieczny Kamila(...) "The Voice of Poland" . Bitwy wokalne pomiędzy uczestnikami programu TVP2 zobaczyło ok. 2,11 mln widzów. W "SuperDzieciaku" występują dzieci w wieku od 4. do 16. roku życia, które prezentują...