• Informacje na temat:

  kamil durczok

Artykuły na temat: kamil durczok
 • Kamil Durczok przyznał się do choroby! Wydał specjalne oświadczenie

  Kamil Durczok (51 l. ) opublikował na Twitterze serię wstrząsających wpisów. Dziennikarz przyznał się do problemów z alkoholem!

 • Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.

 • Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Ciekawe, co na to jego syn

  W życiu Kamila Durczoka (51 l.) ostatnio sporo się dzieje. Dziennikarz stał się bohaterem kilku afer, za które może trafić za kratki. Na skandalach ucierpiała głównie rodzina. Durczok wie, że zawiódł przede wszystkim syna Kamila juniora (22 l.). Teraz prezenter ma zamiar odbudować z nim relację.

 • Kamil Durczok "definitywnie" nie wróci do TVN

  Czy Kamil Durczok ma szansę na powrót do TVN-u? Rzeczniczka prasowa stacji, Emilia Ordon, ucina wszelkie spekulacje: "Definitywnie nie" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

 • Kamil Durczok przerywa milczenie! "Moją linią obrony jest mówienie prawdy"

  Kamil Durczok (51 l.) podejrzany jest o sfałszowanie weksli. Prokuratura wszczęła śledztwo i zawnioskowała o areszt dla dziennikarza. Sąd pierwszej instancji wniosek odrzucił, lecz w sprawie rozstrzygać będzie jeszcze Sąd Okręgowy w Katowicach. To on zdecyduje, czy Durczok pozostanie na wolności, czy też trafi za kratki. Tymczasem dziennikarz postanowił przerwać milczenie i przedstawić swój punkt...

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • Kamil Durczok: Prokuratura nie odpuści! Wiemy, co zamierza!

  Zła passa Kamila Durczoka 51 l.) trwa. Dziennikarzowi postawiono zarzuty dotyczące sfałszowania weksli. Co ciekawe po zatrzymaniu prezentera, sąd odrzucił wniosek prokuratury dotyczący tymczasowego aresztu.

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • Była żona Kamila Durczoka zdradza, kto pomógł jej w najcięższych chwilach!

  Marianna Dufek, (51 l.), czyli była żona Kamila Durczoka (52 l.) w ostatnim czasie nie mogła zaznać upragnionego spokoju. Mimo że rozwiodła się z dziennikarzem, to jednak jego decyzje wciąż ją dotykały. W końcu zdradziła, jak teraz wygląda jej życie i na kogo w tym trudnym czasie mogła liczyć.

 • Oświadczenie Kamila Durczoka

  "W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować" - oświadczył Kamil Durczok. Spółka TVN zakończyła we wtorek, 10 marca, współpracę z dziennikarzem ze skutkiem natychmiastowym.

Zdjęcia na temat: kamil durczok
 • Kamil Durczok
 • Anita Werner, Kamil Durczok
Wideo na temat: kamil durczok
 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Durczok o Tomaszu Kocie w filmie "Bogowie": To nie jest rola, to kreacja

  W filmie "Bogowie" Tomasz Kot gra polskiego kardiochirurga, Zbigniewa Religę, który jako pierwszy dokonał udanego przeszczepu serca. O wyśmienitej kreacji Kota, niezwykłym talencie aktorskim i ponadprzeciętnym zaangażowaniu w projekt, media rozpisywały się już od samej premiery filmu, która miała miejsce 10 października 2014 roku. Na ten temat wypowiedział się także Kamil Durczok. Co miał do

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: kamil durczok