• Informacje na temat:

  kamil stoch.

Artykuły na temat: kamil stoch.
 • Kamil Stoch: Żona Ewa Bilan-Stoch wyjawiła sekret! A jednak to prawda

  Ewa Bilan-Stoch (35 l.) niechętnie udziela wywiadów, ale ostatnio zrobiła wyjątek. Nie jest tajemnicą, że żona Kamila Stocha (32 l.) jest również jego menadżerką i zajmuje się sprawami zawodowymi męża. Jej ostatnie wyznanie zaskoczyło fanów skoczka narciarskiego. Zgadzacie się z nią?

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Kamil Stoch: Niezwykły prezent od żony! Tego się nie spodziewał

  Ewa Bilan-Stoch (34 l.) zawsze stara się wspierać Kamila Stocha (32 l.). "Dobry Tydzień” zdradził, jaką niespodziankę ostatnio przygotowała skoczkowi jego ukochana. Coś pięknego!

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Kamil Stoch porzuci skoki narciarskie? To zdjęcie mówi samo z siebie!

  Kamil Stoch (33 l.) wie, że jest niezwykle utalentowanym i utytułowanym skoczkiem narciarskim. Sportowiec nie zamierza jednak spoczywać na laurach i postanowił sprawdzić, czy w innej dziedzinie życia również się sprawdzi. Zdjęcie, które opublikował na Instagramie, wywołało poruszenie.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Ewa Bilan-Stoch zamieściła zaskakujący wpis. Bohaterem Kamil Stoch i... tramwaj

  Spełniło się jedno z marzeń Kamila Stocha (32 l.)! Jak poinformowała jego żona, nasz skoczek... wybrał się w ekscytującą podróż krakowskim tramwajem. Ileż to dało mu radości!

 • Ponad 11 mln oglądało triumf Stocha

  Występ Kamila Stocha, który w niedzielę, 9 lutego, wywalczył mistrzostwo olimpijskie na normalnej skoczni w Soczi, oglądało w decydującym momencie 11 mln 419 tysięcy widzów TVP1 - wynika z danych centrum informacji telewizji publicznej.

 • Kamil Stoch w wywiadzie po konkursie w Innsbrucku. Zaskoczył dziennikarza!

  Kamil Stoch (31 l.) jest skromnym, ale i wesołym człowiekiem. Dał temu wyraz w ostatnim wywiadzie. Na pytanie dziennikarza odpowiedział w przekorny sposób.

 • Wiktory: Kto ma szansę na statuetkę?

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kamil Bednarek i Dawid Podsiadło, to tylko część gwiazd, które otrzymały nominacje do tegorocznych Wiktorów. Gala rozdania Wiktorów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zdjęcia na temat: kamil stoch.
 • Kamil Stoch z żoną
Wideo na temat: kamil stoch.
 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: kamil stoch.