• Informacje na temat:

  kamila durczoka

Artykuły na temat: kamila durczoka
 • Kamil Durczok zamieścił niepokojący wpis o swoim zdrowiu!

  ...pojawiły się informacje na temat rzekomego podrobienia weksli przez Kamila Durczoka. W związku z tą sprawą dziennikarz został zatrzymany, a Prokuratura Regionalna w Katowicach postawiła mu zarzut...

 • Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.

 • Kamil Durczok przerywa milczenie! "Moją linią obrony jest mówienie prawdy"

  Spore problemy Kamila Durczoka. I to już od jakiegoś czasu. W lipcu uszkodził swoje auto, jadąc autostradą w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Wówczas na jaw wyszło, że gdy prowadził samochód, był(...) franków szwajcarskich, czyli ponad ośmiu milionów złotych.   Na dokumencie miały widnieć podpisy zarówno Kamila Durczoka jak i Marianny Dufek, ówczesnej żony dziennikarza. Jednak kobieta twierdzi, że...

 • Kamil Durczok "definitywnie" nie wróci do TVN

  Czy Kamil Durczok ma szansę na powrót do TVN-u? Rzeczniczka prasowa stacji, Emilia Ordon, ucina wszelkie spekulacje: "Definitywnie nie" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

 • Kamil Durczok: Prokuratura nie odpuści! Wiemy, co zamierza!

  Zła passa Kamila Durczoka 51 l.) trwa. Dziennikarzowi postawiono zarzuty dotyczące sfałszowania weksli. Co ciekawe po zatrzymaniu prezentera, sąd odrzucił wniosek prokuratury dotyczący tymczasowego aresztu.

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • "Super Express" ujawnia szokujące zeznania Kamila Durczoka!

  Cała Polska od blisko tygodnia żyje sprawą Kamila Durczoka. W miniony piątek dziennikarz został zatrzymany przez policję za spowodowanie wypadku na autostradzie A1, mając 2,6 promila alkoholu(...) w poniedziałek, 22 lipca. Zabrał ze sobą 20-letnią Karolinę, którą niedawno poznał pod Krakowem" - informował "Super Express".  Tabloid na swoich łamach publikuje teraz zeznania Durczoka.  "Czułem, że mogę...

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • "Super Express": Pijany Kamil Durczok przejechał przez pół Polski!

  Sprawa Kamila Durczoka (51 l.) wywołała ogromne oburzenie. Nowe fakty, które ujawnił jeden z tabloidów, są wprost szokujące...

 • Oświadczenie Kamila Durczoka

  "W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować" - oświadczył Kamil Durczok. Spółka TVN zakończyła we wtorek, 10 marca, współpracę z dziennikarzem ze skutkiem natychmiastowym.

Zdjęcia na temat: kamila durczoka
 • Kamil Durczok
 • Anita Werner, Kamil Durczok
Wideo na temat: kamila durczoka
 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Durczok o Tomaszu Kocie w filmie "Bogowie": To nie jest rola, to kreacja

  W filmie "Bogowie" Tomasz Kot gra polskiego kardiochirurga, Zbigniewa Religę, który jako pierwszy dokonał udanego przeszczepu serca. O wyśmienitej kreacji Kota, niezwykłym talencie aktorskim i ponadprzeciętnym zaangażowaniu w projekt, media rozpisywały się już od samej premiery filmu, która miała miejsce 10 października 2014 roku. Na ten temat wypowiedział się także Kamil Durczok. Co miał do powiedzenia o roli, która niewątpliwie przejdzie do historii polskiej kinematografii? (Starry.tv/x-news)

 • Służby specjalne

  Film "Służby specjalne" to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. "Służby specjalne" pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o...

Dyskusje na temat: kamila durczoka