• Informacje na temat:

  kamila i andrzej

Artykuły na temat: kamila i andrzej
 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama - policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 • Kamil Bednarek o "The Voice of Poland": Zupełnie nie wiedziałem, co zrobić

  Tomasz Kammel określił nowego jurora "The Voice of Poland" - Kamila Bednarka jako "prawdziwego przeżywacza", ze względu na to, jak dużo mówi o emocjach. Wokalista opowiedział o swoich wrażeniach z dotychczasowej pracy przy programie TVP.

 • Kamil Szeptycki obchodzi 25. urodziny

  ...zdobywać doświadczenie u boku takich aktorów jak Krzysztof Globisz czy Andrzej Chyra. Szeptycki bardzo profesjonalnie podszedł do swojej roli. Starał się "wejść w skórę" swojego bohatera(...)"- wspominał podczas premiery Gliński. W ostatnich miesiącach Kamila Szeptyckiego mogliśmy oglądać w serialu TVN "Aż po sufit!", gdzie grał u boku Edyty Olszówki i Cezarego Pazury (a w duecie z Alicją...

 • Zmarł Andrzej Łapicki

  W sobotę, 21 lipca, nad ranem w swoim domu w Warszawie w wieku niespełna 88 lat zmarł Andrzej Łapicki - jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, reżyser. Miał w swoim dorobku ponad 100 ról teatralnych oraz kilkadziesiąt telewizyjnych i filmowych.

 • Andrzej Łapicki: Małżeństwo w niczym mu nie przeszkadzało

  .... Koledzy z branży nie przyjęli ciepło jego partnerki. Także córka aktora Zuzanna Łapicka-Olbrychska długo nie mogła się pogodzić z wyborem ojca. Kamila tłumaczyła: "Chciałabym, żeby ludzie poczuli...

 • "Rolnik szuka żony 5": W programie wystąpi sąsiad Kamila Stocha?

  W Wielkanoc poznaliśmy 10 kandydatów do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jednym z nich jest 38-letni góral Andrzej, który mieszka w Zębie i jest sąsiadem... Kamila Stocha.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska o początkach swojego związku z Kamilem Kulą

  Jakie były początki związku Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli? - Staraliśmy się pielęgnować to, co nasze i nie ujawniać się z tym - powiedziała aktorka. Czy to prawda, że koledzy z Teatru Kwadrat wcześniej wyczuwali, że coś iskrzy między Żmudą Trzebiatowską i Kulą? - Jacy oni byli niefajni dla siebie - zdradził aktor Andrzej Nejman.

 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni taniec Kamila Mokrzyckiego

  .... Para otrzymała 28 punktów. Ewa Błachnio i Jacek Jaschke zaprezentowali na parkiecie foxtrota . "Pięknie i wspaniale. Fantastyczne ułożenie ciała" - powiedział zachwycony Andrzej Grabowski. "Ty(...), rozwija się pan, a samba jest trudnym tańcem. Mówię tak, choć samby nigdy nie tańczyłem" - dodał Andrzej Grabowski. "Tak się starasz, a tak ci nie wychodzi" - stwierdził bezwzględnie Malitowski...

 • Kamil Bednarek przerabia Grechutę dla Wałęsy

  ..." Andrzej Wajda odważnie łączy epokowe wydarzenia z tym, co prywatne, wręcz intymne. Przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół(...) się też premiera nowego teledysku Kamila Bednarka. Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał jako frontman formacji StarGuardMuffin. Rozgłos przyniosło mu II miejsce w III edycji programu...

 • Kamila Łapicka: Rozmowy z mężem

  ...- Rozmowy opublikowane w książce "Łapa w łapę" krążą wokół życia wewnętrznego. Mój mąż wielokrotnie wypowiadał się na temat zawodu, ale rzadko mówił o emocjach, miłości, tolerancji, rzeczach ostatecznych - mówi wdowa po aktorze, Kamila Łapicka.

Zdjęcia na temat: kamila i andrzej
 • Kto przyszedł na pogrzeb Andrzeja Łapickiego?
 • Kto przyszedł na pogrzeb Andrzeja Łapickiego?
Wideo na temat: kamila i andrzej
 • "M jak miłość": Odcinek 1510.

  Aneta kolejny raz próbuje manipulować prokuratorem, który prowadzi sprawę Chodakowskiego. Kobieta zyskuje nową sojuszniczkę - Agnieszkę. Marcin i Andrzej martwią się złym stanem psychicznym Olka. Anka godzi się z Magdą i opowiada się po jej stronie w konflikcie z Kamilem. Gryc mówi ciotce, że podczas procesu Olka wystąpi jako oskarżyciel posiłkowy.

 • "M jak miłość": Odcinek 1520.

  Budzyński chce wrócić do domu, ale Anka zwabia go do swojego mieszkania. Gdy Andrzej zjawia się na miejscu, dziewczyna udaje, że padła ofiarą napaści. Próbuje wzbudzić w nim litość i go uwieść. W tym

 • Bracia Tkacz podbijają rynek filmowy

  Kamil i Andrzej Tkacz zagrali główne role w filmie "Biegnij, chłopcze, biegnij" Pepe Danquarta, który właśnie wchodzi do kin. Jak wspominają pracę na planie?

Dyskusje na temat: kamila i andrzej