• Informacje na temat:

  kamila modelka

Artykuły na temat: kamila modelka
 • Modelka Kamila Szczawińska: Aktorski debiut w teledysku

  Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie zagrała główną rolę w teledysku debiutującej grupy Lion Shepherd.

 • Modelka Monika Ordowska w serialu "Ślad"

  Modelka Monika Ordowska pojawi się w roli prostytutki w serialu "Ślad".

 • Modelka schodzi z parkietu

  Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" w niedzielnym odcinku mieli do wyboru klasyczny walc wiedeński lub gorącą sambę. Z widowni dopingowali ich finaliści nowej edycji "You Can Dance", a na parkiecie pojawił się od dawna wyczekiwany gość - Piotr Kupicha.

 • Mezo z modelkami. Zobacz!

  Klip nakręcił team Grupa13, a swoją obecnością zaszczyciło Meza aż 5 króliczków "Playboy'a". W teledysku kolejno pojawiają się: Marta Gut, Magda Królikowska, Żaneta Niżnikowska, Kamila Maćkowiak oraz Klaudia El Dursi. Zaproszenie Mezo przyjął również Tito, znany wszystkim doskonale z pierwszej edycji programu "You Can Dance". "Chciałem aby drugi klip do płyty Słowo ma moc był przeciwieństwem...

 • Kamila Szczawińska: Szczęśliwa mama

  Pogodziła karierę w modelingu z życiem rodzinnym. Teraz w "Pytaniu na śniadanie" Kamila Szczawińska zdradza receptę na to, jak być szczęśliwą mamą, nie zapominając o własnych potrzebach.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Ewa z "Big Brothera" topless. Odważne zdjęcia nowej uczestniczki

  Ewa Kępys to jedna z dwóch nowych uczestniczek "Big Brothera", które do domu Wielkiego Brata weszły na początku bieżącego tygodnia. Choć jest w programie dopiero od kilku dni, to jej relacja z Kamilem Lemieszewskim zdążyła już wzbudzić sporo emocji. Ewa na co dzień pracuje jako modelka oraz fotografka.

 • Zusje (Luxuria Astaroth) prezentuje nowy klip. Zobacz "Pierwszy śnieg"

  ..."Pierwszy śnieg" to debiutancki singel Zusje. Pod tym pseudonimem ukrywa się znana z klipów Donatana modelka Luxuria Astaroth. Do sieci trafił teledysk promujący numer.

 • Lion Shepherd "Shine": Lśnienie za wszelką cenę

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Shine" - drugi z cyklu klipów projektu Lion Shepherd. Główną rolę gra Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie.

 • Luxuria Astaroth wznawia karierę muzyczną jako Zusje (singel "Pierwszy śnieg")

  Luxuria Astaroth - celebrytka, modelka znana z teledysków Donatana i wokalistka - wraca w nowej odsłonie jako Zusje. To jednak nie koniec informacji z jej strony. 30 lipca ukaże się jej nowy singel.

Zdjęcia na temat: kamila modelka
Wideo na temat: kamila modelka
 • Mrozowska i Szczawińska zostawiają dzieci na miesiąc!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na lotnisko, gdzie do wyjazdu przygotowywali się uczestnicy nowej edycji programu "Agent". Czy aktorka Monika Mrozowska i modelka Kamila Szczawińska miały jakieś obawy przed zostawieniem swoich dzieci na miesiąc? - Mam świetnie wszystko zorganizowane - zdradziła Szczawińska. - Józio jest pod najlepszą opieką, jaką sobie tylko mogłam wymarzyć

 • "Taniec z Gwiazdami"

  Decyzją telewidzów Rafał Szatan i Lenka Klimentova pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już w drugim odcinku show. Jurorów olśnił występ modelki Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa, najgorzej w jurorskiej punktacji wypadli youtuberka Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Zobacz cały odcinek!

 • Żona Grosickiego przemęczona. Pojechała odpocząć

  Była modelka wraz z mężem Kamilem Grosickim wybrała się na wakacje do Turcji, którą oboje darzą wielkim sentymentem. Zamierza tam odpocząć, planuje nawet ograniczenie treningów. Twierdzi też, że obecnie nie poświęca już na aktywność fizyczną każdego dnia w tygodniu.