• Informacje na temat:

  kamila porczyk

Artykuły na temat: kamila porczyk
 • Kamila Porczyk chce rozebrać się dla "Playboya"

  Mistrzyni fitness Kamila Porczyk (42 l.) przez wiele lat ciężko pracowała na swoją figurę. Jest świadoma tego, że szczupła, zgrabna i wysportowana kobieca sylwetka pobudza męskie zmysły. Ona sama nie ma żadnych oporów, by pokazywać swoje ciało światu. Gdyby padła propozycja sesji dla "Playboya", przyjęłaby ją bez wahania.

 • Powierza najlepsza w cyrku?

  Aktorka Ania Powierza, mistrzyni fitness Kamila Porczyk i aktor Marek Siudym to finaliści pierwszej edycji programu rozrywkowego "Gwiezdny cyrk". Już za tydzień zawalczą o miano najlepszego artysty cyrkowego.

 • Porczyk mistrzynią cyrkową

  Znamy już zwycięzcę, a właściwie zwyciężczynię pierwszej edycji show Polsatu "Gwiezdny Cyrk". Program wygrała Kamila Porczyk, trzykrotna mistrzyni świata w fitness. Drugie miejsce zdobyła aktorka Anna Powierza, a trzecie Marek Siudym.

 • Półfinał "Gwiezdnego cyrku"

  Już jutro (17 kwietnia), punktualnie o godzinie 21.00, zobaczymy półfinał telewizyjnego show "Gwiezdny Cyrk"!

 • Rzuci Porczyk za sesję w "Playboyu"?

  Mąż uczestniczki Kamili Porczyk (31 l.) postawił jej ultimatum: albo zrezygnuje z rozbieranej sesji dla "Playboya", albo to koniec ich małżeństwa! Co wybierze Kamila? Męża czy lans?

 • Wielki finał cyrkowych zmagań

  Złota Gwiazda Cyrkowa trafi w ręce ... tego dowiemy się już dziś podczas Wielkiego Finału "Gwiezdnego Cyrku"!

 • Wygrała show Polsatu! By się utrzymać, musiała wyemigrować do Niemiec!

  Kamila Porczyk (41 l.) planowała nieco dłużej zagrzać miejsce w polskim show-biznesie. Niestety, za chlebem musiała wyjechać do Niemiec...

 • Zostało ich już tylko pięcioro...

  Już dziś (10 kwietnia) punktualnie o godzinie 21.00 kolejny - szósty - odcinek telewizyjnego show "Gwiezdny Cyrk". Z programu odpadły do tej pory 4 osoby: Marysia Góralczyk, Grażyna Wolszczak, Mariusz Zalejski i Władek Grzywna. Dziś kolejny dzień zmagań.

 • Czesia z "Klanu" wymiata

  Aktorka Ania Powierza, mistrzyni fitness Kamila Porczyk i aktor Marek Siudym to finaliści pierwszej edycji programu rozrywkowego "Gwiezdny cyrk". Już za tydzień zawalczą o miano najlepszego "artysty cyrkowego".

 • "Gwiezdny cyrk" już bez Grzywny

  W piątym odcinku "Gwiezdnego Cyrku" uczestnicy show po raz kolejny zmierzyli się z wyjątkowo trudnym cyrkowym rzemiosłem. Cała szóstka zaprezentowała wysoki i równy poziom. Gwiazdą wieczoru była grupa akrobatyczna z Moskwy - "Rodeon". Decyzją widzów, w głosowaniu SMS-owym, z programem pożegnał się tym razem Władek Grzywna.

Zdjęcia na temat: kamila porczyk
Wideo na temat: kamila porczyk
 • Kamila Porczyk chce rozebrać się dla "Playboya"

  Mistrzyni fitness Kamila Porczyk przez wiele lat ciężko pracowała na swoją figurę i dziś nie ma się czego wstydzić. Jest świadoma tego, że szczupła, zgrabna i wysportowana kobieca sylwetka pobudza męskie zmysły. Ona sama nie ma żadnych oporów, by pokazywać swoje ciało światu. Gdyby padła propozycja sesji dla "Playboya", przyjęłaby ją bez wahania.

 • Kamila Porczyk zdradziła plany Polsatu na lato! Będzie kolejny hit?

  Kamila Porczyk (41 l.) podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła co Polsat, szykuje dla widzów na lato! Program „Ninja Warrior" będzie konkurował z Projektem Lady. Poznajcie szczegóły!