• Informacje na temat:

  kamilla baar aktorka

Artykuły na temat: kamilla baar aktorka
 • "Wkręcona" Kamilla Baar

  Komedia "Wkręceni" trafi na ekrany kin już w styczniu 2014 roku. Film opowiada historię trójki przyjaciół omyłkowo wziętych za kogoś, kim nie są. Jedną z głównych ról zagrała Kamilla Baar, która przyznaje, że na planie bawiła się doskonale.

 • "Niedziela z… Kamillą Baar-Kochańską" w TVP Kultura

  Bohaterką najbliższego odcinka programu "Niedziela z…", na który TVP Kultura zaprasza 12 listopada, będzie aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna Kamilla Baar-Kochańska.

 • Kamilla Baar przy "Nadziei"

  ..."Nadzieja" - nowy film na podstawie scenariusza Krzysztofa Piesiewicza powstaje w Warszawie. Reżyser filmu Stanisław Mucha zaprosił do projektu m.in. Wojciecha Pszoniaka ( "Bajland" ), Kamillę Baar ( "Vinci" ) i Zbigniewa Zapasiewicza ( "Persona non grata" ). W środę, 31 maja, artyści spotkali się na planie filmowym z dziennikarzami.

 • Kamilla Baar wreszcie siebie lubi

  Kamilla Baar gra od ponad dziesięciu lat, ale dopiero rola w serialu "Na dobre i na złe" przyniosła jej popularność, Telekamerę i Wiktora.

 • Kamilla Baar wzięła ślub w Lizbonie

  Kamilla Baar (36 l.) wyszła za mąż za znanego warszawskiego adwokata Piotra Kochańskiego (53 l.) - donosi "Fakt". Skromna ceremonia odbyła się w polskiej ambasadzie w stolicy Portugalii.

 • Kamilla Baar: Polityka i samochody

  Kamilla Baar - pamiętna debiutantka z "Vinci" Juliusza Machulskiego - wspina się coraz wyżej po szczeblach aktorskiej kariery. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w "Krótkiej histerii czasu" Dominika Matwiejczyka. W najnowszym numerze "Machiny" młoda aktorka, którą zobaczymy niedługo w filmie "Nadzieja", opowiedziała o swoim zainteresowaniu polityką oraz o przyjemnościach wynikających z... jazdy...

 • Kamilla Baar-Kochańska w tytułowej roli w spektaklu "Żabusia"

  Tragikomedia Gabrieli Zapolskiej "Żabusia" to najnowsza premiera Teatru Telewizji, która zostanie pokazana na antenie 19 lutego. Spektakl wyreżyserowała Anna Wieczur-Bluszcz, a w tytułowej roli zobaczymy Kamillę Baar-Kochańską.

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".

 • Kamilla Baar ciągle się zmienia

  Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". Jesienią aktorka zagra stanowczą policjantkę w "Na krawędzi", a jaka jest prywatnie?

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

Zdjęcia na temat: kamilla baar aktorka
Dyskusje na temat: kamilla baar aktorka