• Informacje na temat:

  kamilla baar jej styl

Artykuły na temat: kamilla baar jej styl
 • Kamilla Baar: Moda inspiruje mnie w życiu i w pracy

  ..."W modzie lubię nutkę szaleństwa. Dzięki temu chce się żyć" - mówi aktorka Kamilla Baar. Z gwiazdą, która właśnie została ambasadorką marki Marc Cain w Polsce, porozmawialiśmy o jej miłości do ubrań i pokazów mody.

 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

 • "Na dobre i na złe": Czego pragnie Kamilla Baar?

  Fani marzą o sławie i spotkaniach z ulubionymi aktorami... A czego pragną gwiazdy? Kamilla Baar o swoich marzeniach opowiada w wywiadzie dla pisma "Twój Styl".

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • Kamilla Baar: Eko mama w wielkim mieście!

  Bycie "eko" jest obecnie bardzo modne. Ale gwiazdy na ogół starają się nie popaść w przesadne zafascynowanie zdrowym stylem życia. Podobnie jest z Kamillą Baar: - Od wielu lat jestem wegetarianką(...) świadomość. Żeby nie gromadził zbędnych rzeczy, które zaśmiecają nam umysły i życie. Ja pod wieloma względami jestem minimalistką - zastrzega Kamilla Baar.

 • "Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

  Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • Zaglądamy do szaf pięknych lekarek z Leśnej Góry!

  Wszyscy lekarze z Leśnej Góry mają swoją osobistą garderobę. Nie pożyczają sobie nawzajem ubrań, jak często zdarza się bohaterom innych seriali. Kto dba o zawartość ich szaf i indywidualny styl?

 • "Na dobre i na złe": Jesień 2014 w Leśnej Górze

  Goldberg (Kamilla Baar). Nie jest tajemnicą, że na jej garderobę wydatnie wpływa grająca ją aktorka. Doktor Goldberg lubi zaszaleć tak samo jak... Kamilla Baar. Bluzka na manekinie wkrótce zostanie(...) i kojarzące się z niewinnością. Z kolei Klaudia Miller (Julia Wyszyńska), przyjaciółka Oli, jest jej przeciwieństwem. To osoba szalona i odważna, co uwidacznia się w jej stylu. Ma duże poczucie...

 • Gwiazdy z okazji Dnia Matki

  ...kolację. Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko. Być mamą - co to oznacza? Kamilla Baar o swoich doświadczeniach opowiada w wywiadzie dla magazynu "Twój styl". - Macierzyństwo dało mi poczucie(...)Jakimi mamami są gwiazdy serialu "M jak miłość" - Kasia Cichopek, Dominika Kluźniak i Anna Mucha oraz "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Anita Sokołowska? - Ciężkie pytanie... Chyba jestem mamą...

 • “Na dobre i na złe”: Przyłapani zaraz po seksie!

  .... - Chyba dawno nie uprawiałeś seksu, co? - prosto z mostu zapyta Przemka Zuza. - Mam na to taką samą ochotę jak ty. Podczas gdy Zapala będzie się zabawiał z Zuzą, Ola Pietrzak wykona u Hany (Kamilla Baar) kolejne badanie ultrasonograficzne. Zaplanuje sobie, że zdjęcie USG to świetna okazja, by wreszcie poinformować Przemka, że zostaną rodzicami. Postanowi, że zrobi to jeszcze tego samego dnia...

Zdjęcia na temat: kamilla baar jej styl
Dyskusje na temat: kamilla baar jej styl