• Informacje na temat:

  kamilla baar londyńczycy

Artykuły na temat: kamilla baar londyńczycy
 • "Służby specjalne": Wojciech Zieliński nie próżnuje

  ...o dziecku. Kapitan Janusz Cerat ma specyficzną pracę, ale też wszystkie biologiczne i psychiczne odruchy, które cechują każdego z nas. Cerat ma piękną, wykształconą żonę (Kamilla Baar). Czują, że czas na(...) instytucji jak WSI. Mieli państwo z Kamillą Baar wprowadzenie do procesu adopcji, który w filmie wygląda tak przekonująco? - Mieliśmy analizę tekstu i próby. Pomogło też to, że z Kamillą...

 • Nowe twarze

  Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków serialu "Londyńczycy". Premiera drugiej części serialu planowana jest jesienią w TVP1. W nowej serii, obok znanych postaci, pojawią się nowi aktorzy, m.in. Kamilla Baar, Marieta Żukowska, Jacek Braciak, Aleksandra Konieczna i Wojciech Zieliński.

 • Uczuciowe wzloty i upadki

  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu "Londyńczycy", w którym pojawi się kilku nowych bohaterów, nie zabraknie też uczuciowych wzlotów i upadków oraz wątków sensacyjnych. A wszystko będzie się toczyło w cieniu światowego kryzysu.

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Nowi w "Londyńczykach"

  Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków serial u "Londyńczycy". Premiera drugiej części serialu planowana jest jesienią w TVP1. W nowej serii, obok znanych postaci, pojawią się nowi aktorzy, m.in. Kamilla Baar, Marieta Żukowska, Jacek Braciak, Aleksandra Konieczna i Wojciech Zieliński.

 • Co jesienią w "Londyńczykach"?

  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu "Londyńczycy", w którym pojawi się kilku nowych bohaterów, nie zabraknie też uczuciowych wzlotów i upadków oraz wątków sensacyjnych. A wszystko będzie się toczyło w cieniu światowego kryzysu.

 • Można równocześnie być mamą i grać

  Pamiętamy ją jako Zosię, córkę premiera Sikorskiego w serialu "Generał" i Kasię w "Londyńczykach". W "Na dobre i na złe" Kamilla Baar gra nową postać, przyrodnią siostrę chirurga Przemka.

 • Wracają serialowe hity

  Po wakacyjnej przerwie do telewizyjnych ramówek wracają najbardziej lubiane przez widzów serialowe hity, tańczące i śpiewające gwiazdy.