• Informacje na temat:

  kamilla baar prywatnie

Artykuły na temat: kamilla baar prywatnie
 • "Na dobre i na złe": Kamilla Baar znika z serialu!

  Serialowa Hana żegna się z widzami. Bohaterka Kamilli Baar w finałowym odcinku 16. sezonu wyjeżdża do Izraela. Na zawsze!

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

 • Kamilla Baar: Plany zawodowe? Żyć i grać!

  ...- Nasz show-biznes jest dla mnie jak narowisty ogier, na którym trudno utrzymać równowagę, ale który zawsze zostawia po sobie niezatarte wrażenie - mówi aktorka Kamilla Baar. Artystka zdradza, że najważniejszym momentem jej życia były narodziny syna.

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  Mandel, światowej sławy specjalistka ginekologii z kliniki w Bostonie, jest siostrą nieżyjącej już Hany Goldberg (Kamilla Baar) i przyrodnią siostrą Przemka.

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • "Na dobre i na złe“: Jesienią Gawryło zamieszka z kobietą!

  Nowa kobieta, z którą doktor Gawryło (Marek Bukowski) zamieszka po wakacjach, odmieni wystrój jego willi. Na razie cały dom Piotra jest podporządkowany Kubusiowi (Kacper Kostecki), którego chirurg wychowuje samotnie po śmierci Hany (Kamilla Baar).

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  Jesienią pogodzeni Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) zdecydują się opuścić Leśną Górę i razem wyjadą do Izraela. Powód? Uznają, że najwyższy czas zająć się własnymi sprawami i rodziną!

 • Kamilla Baar ciągle się zmienia

  Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". Jesienią aktorka zagra stanowczą policjantkę w "Na krawędzi", a jaka jest prywatnie?

Zdjęcia na temat: kamilla baar prywatnie
Dyskusje na temat: kamilla baar prywatnie
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr wrócą z Izraela?

  wiadomo że Baar zrezygnowała więc Hana nie wróci , będzie tylko Gawryło mam tylko nadzieję że scenarzyści po takim zakończeniu wątku nie wymyślą bzdury w postaci ich rozstania .Liczę na to że pokażą klasę i zachowają ich małżeństwo szczęśliwe a Piotr będzie rozwijał się zawodowo będzie miał ciekawe pole do popisu a prywatnie będzie szczęśliwym mężem Hany i ojcem ich syna i swojej córki Tośki

 • Re: Nieludzki tatuś

  Przecież Kamilla Baar nie gra w serialu "M-jak miłość". Nie podoba mi się że Kamila Baar wsadza swojego partnera Odkąd jest z kamilą teraz zaczyna być w każdym serialu. Przedtem tez kamila zarzekala(...) prywatnie w związku z Kamilą Baar

 • Re: Nieludzki tatuś

  Chodzi o to, że on jest prywatnie w związku z Kamilą Baar Przecież Kamilla Baar nie gra w serialu "M-jak miłość". Nie podoba mi się że Kamila Baar wsadza swojego partnera Odkąd jest z kamilą teraz zaczyna być w każdym serialu. Przedtem tez kamila zarzekala się że nie będzie grać w serialach a prosze ( za czasow solorza) a odkąd jest z blachem juz jej to nie przeszkadza i wsadzają go na sile do