• Informacje na temat:

  kamilla baar seriale

Artykuły na temat: kamilla baar seriale
 • "Na dobre i na złe": Kamilla Baar dostała własny serial?

  Według doniesień "Świata Seriali" Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", znów będzie leczyć! W jakim serialu?

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  ...finału. Nowe odcinki od 2 marca w TVP2! "Echo serca" Targany sprzecznymi emocjami wobec Magdy (Kamilla Baar-Kochańska), Sowiński (Antoni Pawlicki) pogodzi się z myślą, że szczęście i miłość nie(...) przyjmują nasi widzowie. Po analizie wyników stwierdziłem, że najbardziej uwielbiają seriale o charakterze kryminalnym i obyczajowym. Dlatego w wiosennej ramówce mamy dużo takich produkcji, również...

 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

 • Kamilla Baar rzuci dla ukochanego karierę?!

  Kamilla Baar (35 l.) zamknęła w szafie swoje seksowne kreacje, a na planie filmowym w erotycznych scenach zastępuje ją dublerka. Kto stoi za jej przemianą?

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • "Na krawędzi": Kamilla Baar lubi wyzwania

  Kamilla Baar ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni zobaczymy ją m.in. w „Na krawędzi 2” oraz „Służbach specjalnych”.

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • 2. sezon "Na krawędzi" z Kamillą Baar!

  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu kryminalnego "Na krawędzi". Nowe odcinki emitowane będą w jesiennej ramówce Polsatu. Główną rolę zagra Kamilla Baar!

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

Zdjęcia na temat: kamilla baar seriale
Dyskusje na temat: kamilla baar seriale