• Informacje na temat:

  kamilla baar wojciech błach

Artykuły na temat: kamilla baar wojciech błach
 • Kamilla Baar ciągle się zmienia

  ...przyszedł Bruno. Ojcem chłopca jest Wojciech Błach. - Przy synku się przebudziłam. Tu i teraz to dla mnie wielka wartość. Przeszłość zostawiam przeszłości, przyszłość przyszłości - stwierdziła Kamilla Baar(...)Trudno odmówić Kamilli Baar odwagi. Kiedy plotkarska prasa huczała od spekulacji na temat kryzysu w jej związku z aktorem Wojciechem Błachem, postanowiła w końcu wyznać prawdę. - Rozstaliśmy się...

 • Kamila Baar: Żyć i grać

  ...- Nasz show-biznes jest dla mnie jak narowisty ogier, na którym trudno utrzymać równowagę, ale który zawsze zostawia po sobie niezatarte wrażenie - mówi aktorka Kamilla Baar. Artystka zdradza, że najważniejszym momentem jej życia były narodziny syna.

 • Kamilla Baar wreszcie siebie lubi

  Kamilla Baar gra od ponad dziesięciu lat, ale dopiero rola w serialu "Na dobre i na złe" przyniosła jej popularność, Telekamerę i Wiktora.

 • Oto para roku 2013

  Hanna i Wojciech Pokorowie głosami czytelników miesięcznika "Pani" zostali wybrali Parą Roku 2013 w plebiscycie "Srebrne Jabłka". Uroczysta gala odbyła się w środowy wieczór w hotelu InterContinental w Warszawie.

Zdjęcia na temat: kamilla baar wojciech błach
Dyskusje na temat: kamilla baar wojciech błach