• Informacje na temat:

  kamizelki załóż

Artykuły na temat: kamizelki załóż
 • "Rock'n'roll nigdy nie umrze"

  Założona w 1990 roku w Irlandii grupa The Cranberries jest dziś jednym z najbardziej znanych zespołów na świecie. Wszystko zaczęło się od utworu "Zombie",...

 • John Malkovich: Wino, ogród i moda

  ...praktyczne. Takie, które sam noszę, a więc dobrze skrojone garnitury z porządnych, niegniotących się materiałów, bawełniane koszule, kamizelki, płaszcze" - mówił aktor, dodając, że nie przepada za...

 • Diane Keaton na Instagramie: Najlepsze i najgorsze stylizacje modowe

  Doskonale skrojone garnitury, kapelusze z dużym rondem, luźne nonszalanckie koszule - charakterystyczny styl Diane Keaton pozostaje od lat niezmienny. W opublikowanym właśnie w mediach społecznościowych nagraniu 74-letnia gwiazda kina podzieliła się z fanami swoimi najlepszymi i najgorszymi modowymi wyborami.

 • Spicemobile nie sprzedał się

  Wygląda na to, że popularność grupy Spice Girls naprawdę nie jest już tak wielka, jak chciałyby tego jej członkinie. Na aukcji, która odbyła się 18 września w londyńskiej Hard Rock Cafe, nie powiodła się sprzedaż limuzyny "Spicemobile", którą Victoria Beckham, Emma Bunton, Mel C, Geri Halliwell i Mel B wjechały na uroczystość rozdania nagród Brit Awards w 1998 roku.

 • "Mroczny Rycerz powstaje": Co wycięto?

  Christopher Nolan nakręcił sporo scen, które ostatecznie nie weszły do filmu "Mroczny Rycerz powstaje". Lindy Hemming, autorka kostiumów do trzeciej części trylogii o Batmanie, ujawniła, że jedna z takich sekwencji wyjaśnia pochodzenie maski Bane'a.

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  ...mu nieco smukłości i elegancji za pomocą długiego płaszcza i pięknej, haftowanej kamizelki". "Obłożony wszystkimi warstwami kostiumu złożonego z tkanin, futer, sztucznego brzucha, peruki i brody...

 • David Hasselhoff: Nie zadzieraj z "Hoffem"

  David Hasselhoff - amerykański aktor telewizyjny i filmowy oraz piosenkarz, najbardziej kojarzony z rolami w serialach "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony" - w poniedziałek, 17 lipca 2017, kończy 65 lat!

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  Nawet w najbardziej niebezpiecznej sytuacji znajdzie czas, by zapalić papierosa, a jego zakrwawiony podkoszulek jest lepszy od każdej kamizelki kuloodpornej. Choć 62-letni dziś Bruce Willis w rywalizacji o miano największego twardziela kina akcji zawsze miał silną konkurencję, od lat plasuje się w ścisłej czołówce. Próbował wprawdzie kilka razy zmieniać aktorski image, ale przyzwyczajenie jest...

Zdjęcia na temat: kamizelki załóż