• Informacje na temat:

  kammel prowadzi

Artykuły na temat: kammel prowadzi
 • Kammel wykładowcą!

  Wciąż nie wiadomo jaka stacja zawalczy o Tomasza Kammela. Pojawiły się słuchy, że chciałby wrócić do TVP. Nic bardziej mylnego. Teraz ma inne zajęcia - prowadzi wykłady.

 • Tomasz Kammel: Największe wpadki w karierze

  Tomasz Kammel był gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym cyklu #domówkaudowborów. Spotkanie stało się okazją do powspominania imprez, które panowie mieli okazję prowadzić, ale również związanych z nimi wpadek.

 • Kammel: Śpiewać nie potrafię!

  ...- Trenerami czasem trzeba wstrząsnąć lub nawet na nich nakrzyczeć, żeby wybrali dobrego wokalistę - śmieje się Tomasz Kammel, który prowadzi show "The Voice of Poland". - Za kulisami napięcie jest nierzadko większe niż na scenie! - dodaje z entuzjazmem.

 • Ile zarobi Tomasz Kammel?

  Ile jest w stanie zarobić w ciągu roku Tomasz Kammel? - zastanawia się "Fakt" i oblicza, że roczne zarobki prezentera mogą wynieść nawet 1,7 mln złotych.

 • Zarabia więcej niż Kammel

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Ani Tomasz Kammel, ani Hubert Urbański nie są już najlepiej zarabiającymi prezenterami. Marcin Prokop za miesiąc pracy bierze bowiem aż 120 tys. złotych - informuje "Fakt".

 • Telekamery: Wojewódzki czy Kammel

  Kuba Wojewódzki, Tomasz Kammel, a może Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju? O tym, kogo najchętniej oglądamy i kto zasłużył na nagrodę w kategorii "rozrywka - osobowość", dowiemy się 7 lutego 2011 roku. Jeszcze tylko pięć dni trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  ...talent wokalny albo umiejętność gry na jakimś instrumencie. Uczestnicy mogą zagrać bądź zaśpiewać cover lub własny utwór. Program poprowadzi Maciej Rock, a w jury zasiądzie m.in. Adam Sztaba. Castingi(...) niezwykle sprytne wydaje się posunięcie TVN-u, który swój program będzie emitował dzień później, czyli nie w miejsce "Mam talent!" lecz "Tańca z gwiazdami". Talk-show Kammela, teleturniej Ibisza...

 • Tomasz Kammel poprowadzi nowy teleturniej

  Tomasz Kammel oraz youtuber Radosław Kotarski będą gospodarzami nowego teleturnieju TVP2 "Tylko ty" - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

 • Tomasz Kammel: Wolę "na żywo"

  Wbrew plotkom Tomasz Kammel zostaje w zespole "Pytania na śniadanie". Jego nową partnerką będzie Urszula Chincz.

 • Tomasz Kammel: Chciał być jak Adam Słodowy

  Tomasz Kammel to perfekcjonista, a przy tym mężczyzna z doświadczeniem, który stawia na rozwój osobisty. To jego najmocniejsza strona. Nie zawsze tak było, kiedyś tracił zapał i motywację - na przykład w dzieciństwie frustrował go Adam Słodowy i jego cykl "Zrób to sam".

Zdjęcia na temat: kammel prowadzi