• Informacje na temat:

  kampania medialna

Artykuły na temat: kampania medialna
 • Apel PISF o wsparcie medialne kampanii "Wracamy do kina"

  Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Radosław Śmigulski opublikował apel do nadawców telewizyjnych o wsparcie medialne przygotowywanej przez członków Polskiego Stowarzyszenia Nowe Kina kampanii promocyjnej "Wracamy do kina".

 • Ich Troje najbardziej medialni

  Michał Wiśniewski nagrywa nowy album i szykuje kampanię reklamową na wielką skalę.

 • Niezwykła kampania promocyjna "Wiedźmina"

  Film Marka Brodzkiego "Wiedźmin" wchodzi na ekrany 9 listopada, ale fani prozy Sapkowskiego już od kilku miesięcy żyją wydarzeniami towarzyszącymi jego realizacji. W sobotę, 20 października, na warszawskich Polach Mokotowskich, odbyła się impreza pod hasłem "Piknik z Wiedźminem", w której wzięło udział kilka tysiący osób. Producenci filmu przygotowali już kolejną propozycję dla miłośników prozy Sapkowskiego - internaktywną zabawę "Wiedźmin: Gra wyobraźni", ktorej patronem medialnym jest...

 • Wolą ćpunów od grubasów?

  Wokalistka The Gossip Beth Ditto wciąż prowadzi medialną kampanię na rzecz otyłych...

 • Piractwo: Hollywood kontratakuje!

  Już w czwartek, 24 lipca, rusza wielka kampania amerykańskiego przemysłu filmowego przeciw medialnym piratom. W kinach, telewizji i Internecie pojawią się specjalne ogłoszenia i reklamy zawierające antyzłodziejskie przesłanie.

 • Złap pirata!

  Związek Filmowców Amerykańskich (Motion Picture Association Of America - MPAA) zapoczątkował w ubiegłym tygodniu wielką medialną kampanię wymierzoną w filmowych piratów. Jednym z jej elementów jest współpraca z Narodowym Stowarzyszeniem Właścicieli Kin (National Association of Theatre Owners).

 • Zabawki "Władcy Pierścieni"

  Zapowiadana na 25 maja premiera na video i DVD przeboju "Władca Pierścieni: Powrót Króla" poprzedzona będzie wielką medialną kampanią. Wydanie filmu na nośnikach w USA zbiegnie się w czasie z debiutami specjalnych zabawek i wielu materiałów kolekcjonerskich.

 • Człowiek z kosmosu

  Przez parę dni nagranie z jego osobą stało się sensacją polskiego internetu. - Dwudniowa śmierć medialna Bartka Topy? - wzrusza ramionami. - Im ta "śmierć" była głębiej pod ziemią, tym późniejszy efekt wystrzelenia w górę był mocniejszy - tak Bartłomiej Topa komentuje zaangażowanie w nietypowy projekt reklamy społecznej dotyczący autyzmu. Od 20 stycznia aktora możemy też oglądać w kinach...

 • Meghan Markle: Ze szklanego ekranu do królewskiej rezydencji

  Wzięta aktorka, modelka, działaczka charytatywna, a od niedawna również narzeczona jednego z najbardziej wpływowych Brytyjczyków. Meghan Markle, która już wkrótce poślubi księcia Harryego, a tym samym dołączy do rodziny królewskiej, to prawdziwe medialne objawienie.

 • Serial o Trumpie przed wyborami prezydenckimi w USA

  Serial „The Comey Rule”, oparty na powieści byłego szefa FBI Jamesa Comeya „A Higher Loyalty”, miał zadebiutować na antenie stacji Showtime po wyborach prezydenckich w Stanach. Ta data wzbudziła zdziwienie, gdyż wydawało się, że właściwszym terminem premiery produkcji opowiadającej o kulisach poprzednich wyborów jest okres kampanii. Pojawiły się głosy o naciskach ze strony administracji Trumpa. Powinny one jednak ucichnąć, bo stacja postanowiła pokazać ten serial jeszcze przed wyborami.

Wideo na temat: kampania medialna
 • Meghan Markle pozywa brytyjski tabloid! Harry zamieścił wstrząsający wpis!

  Książę Harry i Księżna Meghan pozywają brytyjski tabloid. "Mail on Sunday” opublikował treść prywatnego listu Markle do jej ojca. Magazyn miał zmanipulować jego treść poprzez usunięcie wybranych słów i akapitów. Para uważa to za naruszenie prywatności i praw autorskich, a także prowadzenie medialnej kampanii mającej uwłaczać księżnej. Harry w obliczu sytuacji zdobył się na szczere wyznanie. "Widziałem co się dzieje, kiedy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony tak bardzo, że przestaje być...

 • Meghan i Harry oraz Kate i William łączą siły. Ale zwrot akcji!

  Od dawna sporo plotkuje się o rzekomym konflikcie między Meghan a Kate. Podobno panie wybitnie za sobą nie przepadają i doszło do tego, że skłóciły ze sobą także braci - Harry'ego i Williama. Jednak ostatnie wydarzenia mogą zadać kłam tym spekulacjom. Synowie Diany oraz ich żony połączyli siły. O co chodzi? Cała czwórka zaangażowała się w projekt związany ze zdrowiem psychicznym. Książęce pary można usłyszeć w reklamie społecznej kampanii "Every Mind Matters". Ma ona zachęcić do zwracania...