• Informacje na temat:

  kampania reklamowa

Artykuły na temat: kampania reklamowa
 • Zmarł Charles Lippincott, autor kampanii reklamowej pierwszych „Gwiezdnych wojen”

  ...19 maja wieczorem odszedł twórca kampanii promocyjnej filmu „Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja”. Jego rewolucyjne pomysły na reklamowanie tej produkcji na zawsze odmieniły kinematografię. Charles Lippincott miał 80 lat, w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala z powodu ataku serca. Smutną informacją podzieliła się w mediach społecznościowych jego żona Bumpy.

 • Sophia Loren w kampanii reklamowej

  ..."Choć wielokrotnie otrzymywałam propozycje udziału w kampaniach reklamowych, nigdy się nie godziłam, aktorstwo było najważniejsze" - przyznaje Sophia Loren. Aktorka zrobiła jednak wyjątek dla duetu Dolce & Gabbana - będzie nową twarzą ich linii kosmetyków.

 • Rewolucyjna kampania serialu

  Mogło to mieć miejsce podczas przerw reklamowych na kanale Fox. Mógł być narysowany kredą na budynku przy jakiejś nowojorskiej ulicy. Mogłeś też się skusić i wejść na tajemniczą stronę snakesonacane.com. Czy wiesz jednak co on oznaczał? Była to wakacyjna kampania reklamowa prowadzona metodą tzw. "marketingu partyzanckiego", która promowała szósty sezon "Dr House'a". Jednak chyba nikt nie domyślał...

 • Reklamowa Scarlett Johansson

  ...w kampaniach reklamowych Mango uczestniczyły m.in. Milla Jovovich, Eva Herzigova i Claudia Schiffer - podaje "Marie Claire".

 • Jan Nowicki: Reklamowy debiut

  Decyzję, czy wystąpić w reklamie, konsultował z Antonio Banderasem, a 350 tys. zł., które za nią dostał, wyda, wyrzuci, albo i zje. Jan Nowicki z przymrużeniem oka opowiada o swoim udziale w reklamie jednej z sieci komórkowych.

 • Festiwal filmów reklamowych w Cannes

  Podczas 49. Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Cannes, firma Leo Burnett z Warszawy, została nagrodzona aż dwiema nagrodami - Srebrnym Lwem za reklamę filmową i Brązowym Lwem za prasową kampanię promocyjną. To pierwszy Srebrny Lew w historii festiwalu w Cannes, przyznany polskiej firmie.

 • Celine Dion: Kontrakt reklamowy

  Wszystko wskazuje na to, że Celine Dion nawiąże dłuższą współpracę z firmą Chrysler. Piosenkarka będzie reklamować samochody tej marki, a w związku z kampanią, na rynku ukaże się także kolejny singel(...) reklamowania produktów tej marki.

 • Mikołajkowy Blok Reklamowy: Pomóżmy razem

  Przed nami 10. edycja charytatywnej akcji Polsatu. Gwiazdy przekonują, że to niepowtarzalna okazja, by sprawić wyjątkowy prezent chorym dzieciom.

 • Córka Michaela Jacksona nago w kampanii butów

  Paris Jackson przyjęła zaproszenie od marki RE/DONE i wzięła udział w kampanii promującej nową kolekcję butów. Córka Michaela Jacksona do reklamy została sfotografowana przez niemieckiego artystę Juergena Tellera , który był autorem zdjęcia z pierwszej okładki polskiej edycji "Vogue'a". Na fotografii Paris Jackson pozuje nago, a jej piersi zakrywa jedynie reklamowany but. "Ciało...

 • Billie Eilish, Shawn Mendes i Troye Sivan w kampanii Calvina Kleina

  Gwiazdy mówią prawdę - pod hasłem #mytruth przebiegała najnowsza kampania marki Calvin Klein. Zobacz promujące ją wideo.

Zdjęcia na temat: kampania reklamowa
Wideo na temat: kampania reklamowa
Dyskusje na temat: kampania reklamowa