• Informacje na temat:

  kanadyjskiej stacji

Artykuły na temat: kanadyjskiej stacji
 • Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donald Trump pojawił się w epizodach w kilku filmach i serialach. Grał w nich samego siebie, czyli człowieka sukcesu. W epizodycznej roli wystąpił też w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Widzowie kanadyjskiej telewizji CBC nie zobaczyli jednak sceny z jego udziałem w wigilijny wieczór.

 • "Kanadyjskie sukienki" wygrały konińskie Debiuty

  Film "Kanadyjskie sukienki" w reżyserii Macieja Michalskiego został wybrany debiutem roku przez widzów 23. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych Debiuty, który zakończył się w niedzielę wieczorem w Koninie (Wielkopolska). To jedyna nagroda przyznawana w trakcie imprezy.

 • Kanadyjskie gwiazdy też pomogą Haiti

  ...telethonów, czyli specjalnych programów, podczas których zbierane są środki na cele charytatywne, sięga 1954 roku. Każdy z nich, emitowany jednocześnie przez kilkanaście stacji telewizyjnych, zgromadził...

 • Radiohead vs radio

  Członkowie brytyjskiej grupy Radiohead zagrozili wszczęciem postępowania sądowego jednej z kanadyjskich radio stacji po tym, jak zagrała ona ich nowy singel na tydzień przed jego oficjalną premierą...

 • "On & Ona", czyli Ibisz z Młynarską

  ..."On & Ona" to nowy program stacji Polsat, który poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska. Emitowane w niedzielne popołudnia show powstanie na licencji kanadyjskiej produkcji "Mr. And Mrs".

 • Brigitte Bardot w obronie foczek

  Francuska gwiazda filmowa lat sześćdziesiątych Brigitte Bardot ( "I Bóg stworzył kobietę" , "Pogarda" ) zaapelowała w środę, 22 marca, ze łzami w oczach przed kamerami stacji telewizyjnych o darowanie życia młodym foczkom, które w liczbie 325 000 mają w tym roku zostać zabite na kanadyjskiej dalekiej Północy.

 • Nowy singel Alanis Morissette

  Do stacji radio wych i telewizyjnych trafił już nowy singel Alanis Morissette, kanadyjskiej wokalistki pop. Następnym po "Hands Clean" utworem promującym album "Under Rug Swept" jest kompozycja "Precious Illusions".

 • Justin Bieber obrzucony jajkami!

  Stacja Comedy Central w oryginalny sposób promuje audycję, w której komicy będą wyśmiewać kanadyjskiego wokalistę Justina Biebera.

 • Elisha Cuthbert: Lesbijka w ciąży

  Była gwiazda serialu "24 godziny", kanadyjska aktorka Elisha Cuthbert, zagra główną rolę w nowej komediowej produkcji stacji NBC "One Big Happy". Wcieli się w niej w postać lesbijki starającej się o dziecko.

 • Celine Dion: Powrót na scenę

  W najbliższą niedzielę, 3 marca, oficjalnie zakończy się prawie dwuletnia przerwa w scenicznej karierze Celine Dion, kanadyjskiej wokalistki pop, znanej choćby z przeboju "My Heart Will Go On". Tego dnia piosenkarka wystąpi na specjalnym koncercie w Hollywood.

Zdjęcia na temat: kanadyjskiej stacji