• Informacje na temat:

  kanale nickelodeon

Artykuły na temat: kanale nickelodeon
 • Kanał tylko dla mężczyzn

  ...o rozrywkowym kanale dla młodych mężczyzn Spike, na nadawanie którego spółka MTV Networks Polska kilka miesięcy temu otrzymała koncesję. Jednak nowego kanału można spodziewać się nie wcześnie niż w połowie(...) chwili - od kilku dni trwa testowy przekaz satelitarny z polską wersją językową. Z kolei Nickelodeon HD pojawi się w Polsce nie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2011 roku.

 • Nowy kanał dla dzieci

  Pojawił się nowy kanał Nickelodeon Polska skierowany do dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Oprócz popularnych kreskówek, pojawi się taneczne show dla najmłodszych widzów.

 • Córka Willa Smitha aktorką

  Willow Smith, 8-letnia córka gwiazdy kina Willa Smitha, zadebiutuje w telewizyjnym kanale dziecięcym, Nickelodeon.

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • Maraton z "Pingwinami z Madagaskaru"

  Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka - maraton z premierowymi odcinkami "Pingwinów z Madagaskaru" oraz odcinkiem specjalnym - "Operacja wielka kula". To wszystko 4 i 5 sierpnia na kanale Nickelodeon.

 • Will Smith dla dzieci

  Will Smith - znany amerykański aktor, raper i producent filmowy, poprowadzi tegoroczną galę Nickelodeon - Kids' Choice Awards 2012.

 • Czy SpongeBob jest gejem?

  ...„SpongeBob Kanciastoporty” to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich 20 lat. Wpis na Twitterze, który niedawno zamieściła stacja telewizyjna Nickelodeon, sugeruje, że główny bohater bajki, tytułowy SpongeBob, należy do społeczności LGBTQ. Czy oznacza to, że jest gejem? Niekoniecznie.

 • ​Smerfy wracają do telewizji

  Fani Smerfów mogą zacierać ręce. W przyszłym roku pojawi się w telewizji nowa, animowana seria przygód Smerfów. Pokaże ją kanał Nickelodeon należący do grupy mediowej ViacomCBS. To część umowy, w myśl której zakupione zostały prawa do postaci stworzonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre'a Culliforda tworzącego pod pseudonimem Peyo. ViacomCBS będzie nimi rozporządzać wraz z firmami...

 • "Wojownicze Żółwie Ninja": To już finał!

  Od zakończenia emisji ostatniej serii przygód sympatycznych wojowników minęło 5 lat, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki CGI, twórcom udało się odświeżyć formułę serialu. Już 17 listopada Nickelodeon wyemituje ostatni odcinek "Wojowniczych Żółwi Ninja".

 • Ulubieńcy nastolatków

  Ponad 200 milionów głosów zostało oddanych na tegorocznych triumfatorów Nickelodeon Kids' Choice Awards, które zostały wręczone 2 kwietnia w Los Angeles. Wśród zwycięzców są m.in. Johnny Depp, Miley Cyrus, Eddie Murphy i Justin Bieber.