• Informacje na temat:

  kane

Artykuły na temat: kane
 • Niepokonany "Obywatel Kane"

  ..."Obywatel Kane", film Orsona Wellesa z 1941 roku, został ponownie wybrany najlepszą produkcją wszech czasów. Tym razem listę najwybitniejszych dzieł w historii kina przygotował niemiecki magazyn "Focus".

 • "Obywatel Kane" na szczycie

  Debiut Orsona Wellesa "Obywatel Kane" (1941) po raz kolejny znalazł się na szczycie rankingu 100 najlepszych filmów wszech czasów, opublikowanych przez Amerykański Instytut Filmowy (AFI).

 • Kane: Historia życia

  ...26 kwietnia ukazała się w Polsce najnowsza płyta holenderskiego zespołu Kane, cieszącego się coraz większą popularnością w Europie. Album nosi tytuł "What If". Miłośnicy gier komputerowych powinni znać piosenkę grupy "Rain Down On Me", wykorzystaną w grze "FIFA Soccer 2004".

 • "Obywatel Kane" znowu najlepszy!

  ..."Obywatel Kane", wybitny obraz Orsona Wellesa z 1941 roku, został po raz kolejny wybrany najlepszym filmem wszech czasów. Głosowanie przeprowadził magazyn Sight and Sound , wydawany przez Brytyjski Instytut Filmowy. Wyboru dokonało 144 krytyków i 108 reżyserów. Drugie miejsce na podium krytycy przyznali produkcji Alfreda Hitchcocka z 1958 roku, "Zawrót głowy", która wyprzedziła "Regułę gry...

 • Gabriel-Kane Day-Lews zaczyna karierę

  ...22-letniego Gabriela-Kane'a "Every Scar is Healing Place", która ma pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku. "Kręcenie teledysku było niesamowitym doświadczeniem i naprawdę oddaje to, co zawarłem(...) Gabriel - Kane ma na swoim koncie również występy aktorskie (zagrał w "Respire"), a także karierę modela. Jednak to z muzyką łączy największe nadzieje. "Sława nie jest mi obca. Dorastałem w sławie...

 • Orange Warsaw Festival: Miles Kane kolejną gwiazdą. Dołączą też nowi polscy artyści

  Miles Kane to kolejny artysta, którego usłyszymy podczas Orange Warsaw Festival 2019. Jeden z ciekawszych brytyjskich muzyków rockowych wystąpi na Warsaw Stage 1 czerwca. Do line-upu dołączyli również Otsochodzi, Bitamina, Julia Pietrucha oraz Jan-rapowanie.

 • Danity Kane: Szczegóły bójki wokalistek

  Piosenkarka Dawn Richard postanowiła wydać specjalne oświadczenie dotyczące bójki z Aubrey O'Day, byłą już koleżanką z zespołu Danity Kane.

 • "Obywatel Kane" najlepszym amerykańskim filmem

  ..."Obywatel Kane" znalazł się na szczycie zestawienia najlepszych amerykańskich filmów wszech czasów przygotowanego przez BBC Culture. W głosowaniu wzięlo udział 62 krytyków z całego świata.

 • "Obywatel Kane" ma 60 lat

  ...60. rocznicę powstania filmu "Obywatel Kane", postanowiono uczcić organizując specjalną konferencję poświęconą arcydziełu Orsona Wellesa. Gospodarzem sympozjum będzie Art Directors Film Society, a odczyty i specjalny pokaz filmu odbędą się w hollywoodzkich studiach wytwórni Paramount Pictures, w niedzielę, 29 lipca.

 • Kane Roberts wrócił do pracy

  Kane Roberts, kiedyś gitarzysta grający w zespole Alice Coopera, dość długo nie dawał znaku życia. W końcu jednak muzyk postanowił wziąć się w garść i popracować nad nowymi kompozycjami. Nie zdradził jednak czy już ma gotowy jakiś materiał, ani nie podał przypuszczalnej nawet daty jego wydania.

Zdjęcia na temat: kane
Dyskusje na temat: kane