• Informacje na temat:

  kantereit

Artykuły na temat: kantereit
 • Robert Kantereit ujawnia: Miałem dziadka w Wehrmachcie

  Robert Kantereit (43 l.) na łamach jednego z kolorowych magazynów zdradził rodzinny sekret.

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Robert Kantereit zastąpi Jagielskiego

  Dziennikarz radio wej Trójki Robert Kantereit (40 l.) zastąpi w porannym programie "Dzień dobry TVN" Wojtka Jagielskiego (47 l.). Jego partnerką będzie Jolanta Pieńkowska .

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Ilona Łepkowska bezlitosna dla Angeliki Fajcht!

  ...przełożoną szarfę, na sobie czarną sukienkę z głębokim dekoltem, a na nogach niebotycznie wysokie i niesamowicie błyszczące szpilki. A naprzeciwko siedzieli Anna Kalczyńska i Robert Kantereit(...) anegdot o tym, jak było na zgrupowaniu przed finałem wyborów. Pani Kalczyńska i Pan Kantereit nadal próbowali ze wszystkich sił przeprowadzić rozmowę profesjonalnie i pokazać Najlepsze Ciało z jak...

 • "DD TVN": Kantereit zastąpi Jagielskiego

  W sobotę, 4 września, na antenę telewizji TVN powróci śniadaniowe show "Dzień Dobry TVN". W nowej edycji programu nastąpią drobne zmiany wśród prowadzących.

 • Jarosław Kuźniar ledwie odszedł z TVN24, a stacja już zanotowała poprawę wyników oglądalności!

  ...w dni powszednie.  Obecnie program prowadzi na zmianę kilku dziennikarzy: Robert Kantereit, Michał Żebrowski i okazjonalnie Radosław Mróz.  A jak Kuźniar radzi sobie w "śniadaniówce"?  Wyglądana to, że...

 • Elektryczne Gitary: Jolanta Pieńkowska porwana do tańca!

  Wakacyjny nastrój udzielił się prowadzącym "Dzień dobry TVN", a Elektryczne Gitary zamknęły ostatni odcinek sezonu.

 • Jolanta Pieńkowska: Robię cuda w seksie!

  .... Ostatnio głośno wokół jej osoby zrobiło się, gdy publicznie skarciła swojego kolegę Roberta Kantereita, który "przyoszczędził" i kupił żonie tańszą torebkę zamiast tej za kilkaset złotych! Tym(...). Pieńkowska: Nie, tego nie powiem. Kantereit: No Jola, przełam się. Mów do "jedyneczki". Pieńkowska: Nie nie, teraz na pewno tego nie powiem. Ostatecznie dała się namówić. W pewnym momencie...

 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

Zdjęcia na temat: kantereit
Wideo na temat: kantereit
 • Robert Kantereit atakuje rodziców przeklinającego 9-latka

  Choć Xavier Witkowski ma dopiero 9 lat, w jego raperskich tekstach pojawiają się takie słowa, jak: kodeina, dziwki czy hajs, nie mówiąc o mocniejszych przekleństwach. Utwory małego rapera już zyskały rozgłos w sieci. Rodzice chłopca zostali zaproszeni do programu "Dzień dobry TVN", gdzie nie mogli liczyć na wyrozumiałość prowadzącego Roberta Kantereita. (Dzień dobry TVN/x-news)