• Informacje na temat:

  kapryśna

Artykuły na temat: kapryśna
 • Kapryśna Whitney

  Whitney Houston, wokół której narosło ostatnio dużo kontrowersji, daje nam kolejne powody do plotek . Tym razem czarnoskóra wokalistka odmówiła wspólnego przebywania w studio z Georgem Michaelem, którego niedawno zaprosiła do nagrania duetu.

 • Grażyna Szapołowska: Kapryśna gwiazda czy ofiara pokazowego linczu?

  "Nie znoszę ludzi, który są poprawni, grzeczni i spokojni. Po prostu nie wierzę im" - deklaruje Grażyna Szapołowska. Ona taka nie jest.

 • Kapryśna Britney Spears

  We wtorek, 15 stycznia, Britney Spears przyleciała do Londynu. Wokalistka, która ku zaskoczeniu wszystkich nie otrzymała żadnej nominacji do nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, wzięła udział w nagraniu programów "Top Of The Pops" i "CD:UK". W obu zaśpiewała utwór "Overprotected".

 • Kapryśna Courtney Love

  O tym, że amerykańska wokalistka i gitarzystka Courtney Love nie jest osobą łatwą we współżyciu wiadomo już od dawna. Problem pojawia się, kiedy kapryśne zachowanie wdowy po Kurcie Cobainie jest przyczyną zawirowań w nowym zespole byłej członkini Hole.

 • Kapryśna Mel C

  Mel C pomieszała szyki producentom reality-show, zatytułowanego "The Games", w którym występują gwiazdy rozrywki. Była wokalistka Spice Girls nie zgodziła się na dzielenie pokoju z aktorką Terri Dwyer, uzależniając swój udział w programie od przyznania jej jednoosobowego lokum.

 • Ciekawe filmy, kapryśna pogoda

  Ostatnie dwa dni Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu większość uczestników spędziła nie wychodząc z kin. I nie jest to tylko zasługą ciekawej oferty filmowej, ale też kapryśnej aury.

 • Paris Hilton nie jest kapryśna

  Muzyk zaprzeczył, że Hilton jest kapryśna i wymagająca. Jak mówi, nigdy nie dała mu się poznać od tej strony. Madden podkreśla, że jego partnerka jest normalną kobietą i nigdy nie wspomina o swojej fortunie. "Ona jest zupełnie inna niż się mówi. Jest słodka i troskliwa. Nigdy przy mnie nie mówiła o pieniądzach, o swoim pochodzeniu. Paris jest też bardzo racjonalna, nie buja w obłokach...

 • Guru: Madonna jest kapryśna

  Słynna piosenkarka ostatnio zakończyła współpracę ze swoją wieloletnią trenerką Tracy Anderson, twierdząc, że "chce teraz spróbować nowych rodzajów ćwiczeń". Wygląda jednak na to, że plan gwiazdy polegający na zatrudnieniu twórcy jogi Bikram - Bikrama Choudhury spaliły na panewce, kiedy ten multimilioner pochodzenia hinduskiego odrzucił ofertę gwiazdy zarzucając jej to, że jest kapryśna. "Madonna...

 • Beyonce zachowuje się jak kapryśna diwa?

  Szkocki rockman Fran Healy skrytykował zachowanie Beyonce podczas zakończonego w miniony weekend (17-18 sierpnia) V Festival.

 • "Wataha": Lichota w Straży Granicznej

  Filmowcy rzadko pojawiają się w Bieszczadach, a temat Straży Granicznej jest mało znany. Pracę utrudnia kapryśna pogoda, ale nikt nie narzeka. - Tutaj traci się poczucie czasu - przyznaje Leszek Lichota.

Zdjęcia na temat: kapryśna
Wideo na temat: kapryśna
 • Magda Boczarska o scenie erotycznej z Królikowskim!

  Magdalena Boczarska nie boi się trudnych i wyrazistych postaci. W nowym serialu TVN „Druga szansa” gra kapryśną gwiazdę Sarę Daymer, która ma romans z Jakubem Zeitem - partnerem swojej przyjaciółki Moniki. Aktorka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o granej przez siebie postaci. Dlaczego kręcąc scenę erotyczną z Rafałem Królikowskim była oklejona taśmami? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kapryśna