• Informacje na temat:

  kapsuła

Artykuły na temat: kapsuła
 • Justin Timberlake i jego kapsuła czasu ("Man of the Woods")

  ...mój list miłosny do niego, który czułem, że może być dla niego jak taka kapsuła czasu" - opowiadał muzyk w rozmowie z Zanem Lowem.  Chris Stapleton to nie jedyny wokal, który słyszymy na "Man of the...

 • Cage w kapsule czasu

  Nicolas Cage wystąpi w nowym thrilerze Alexa Proyas'a ("Ja Robot"). Produkcja filmu zatytułowanego "Knowing" rozpocznie się 17 marca w Melbourne.

 • Björk w kapsule czasu

  Björk, charyzmatyczna islandzka wokalistka, jest jedną z 20 osób ze świata sztuki i show-biznesu, które włożyły związane z nimi pamiątki do specjalnego, pamiątkowego pudełka, mającego przypominać tworzone dość często w ostatnim czasie "kapsuły czasu". Takich skrzyneczek o wymiarach 25 x 30 cm powstanie w sumie sto, a nabyć je będzie można za około 1700 dolarów.

 • ​NASA i SpaceX przy dźwiękach Black Sabbath i AC/DC. Geezer Butler komentuje

  Robert Behnken i Douglas Hurley w kapsule Dragon dotarli na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Podczas lotu dwaj astronauci słuchali m.in. nagrań Black Sabbath i AC/DC.

 • Prochy gwiazdora polecą w kosmos

  Kapsuła z prochami gwiazdora serial u "Star Trek" Jamesa Doohana zostanie wystrzelona w kosmos w sobotę.

 • Marilyn Manson: Prezent dla potomności

  Znany ze swych dziwnych pomysłów lider grupy Marilyn Manson zamierza zakopać w ziemi kapsułę czasu, która umożliwiłaby w przyszłości sklonowanie go. Kapsuła ma zawierać jego napletek, który od czasu obrzezania muzyka przechowywany jest w słoiku, w rodzinnym domu Mansona.

 • James Cameron w głąb oceanu

  Reżyser James Cameron ("Titanic", "Avatar") poinformował w czwartek, że w nadchodzących tygodniach zamierza zanurzyć się na głębokość ok.11 km na dno Oceanu Spokojnego w niewielkiej kapsule Deepsea Challenger.

 • Superzły

  ...w przestrzeń kosmiczną. Jeszcze w czasie lotu poznaje przyszłego przeciwnika - swoje przeznaczenie, z którym przyjdzie mu rywalizować całe przyszłe życie na Ziemi. Kapsuła tytułowego bohatera ląduje w pace, pośród recydywy, kapsuła przeciwnika - w willi zamożnych, ''dobrych'' ludzi. Wychowanie zdeterminuje ich przyszłość. Już jako dorośli - Megamocny (w polskiej wersji mówiący głosem Tomasza...

 • Nicki Minaj w Łodzi: Niech żyje bal!

  ...dziewczyny). Fanka w zamknięciu spędziła numer "Whip It", następnie zatańczyła ze swoją idolką i otrzymała od niej buziaka. "Jesteś więźniem moich lochów" - zakończyła Minaj, po czym kapsuła i fanka...

 • David Fincher kręci film o powstawaniu "Obywatela Kane'a"

  Wśród autorów najbardziej oczekiwanych filmów przyszłego roku jest również David Fincher, którego ostatnim dziełem była "Zaginiona dziewczyna" z 2014 roku. Autor "Siedem" i "Zodiaka" jest w trakcie zdjęć do filmu biograficznego, poświęconego powstawaniu "Obywatela Kanea". "Mank", bo taki będzie nosił tytuł, będzie dostępny na platformie Netflix.

Zdjęcia na temat: kapsuła
Dyskusje na temat: kapsuła