• Informacje na temat:

  kara śmierci

Artykuły na temat: kara śmierci
 • "Barwy szczęścia": Może mu grozić kara śmierci!

  Szokujący finał urlopu w Tajlandii - Kornelia wraca z niego sama i mówi Walerii, że Bartek został aresztowany za posiadanie narkotyków! Za takie przestępstwo może mu grozić nawet kara śmierci! Waleria postanawia zrobić wszystko, by ratować syna. Błaga Kornelię o pomoc, także finansową. Jaką usłyszy odpowiedź? Hubert martwi się o Iwonę, która znów zaczęła spotykać się ze Świderskim. Adrian...

 • "Twarz Anioła": Morderstwo, seks i narkotyki

  W ostatni piątek włoski Sąd Najwyższy uniewinnił Amerykankę Amandę Knox i jej byłego chłopaka Włocha Raffaele Sollecito, którzy wcześniej zostali skazani przez sąd apelacyjny na wieloletnią karę więzienia za zabójstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher w 2007 roku w Perugii.

 • "Glee": Znamy przyczynę śmierci ​Marka Sallinga

  Przyczyną śmierci Marka Sallinga, który w popularnym serialu "Glee" wcielał się w postać osiłka Pucka, było uduszenie na skutek powieszenia.

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

 • "Na Wspólnej": Bergowie walczą o sprawiedliwą karę!

  Joanna i Bogdan składają zeznania przeciwko lekarzowi, który przyczynił się do śmierci ich dziecka. Co jeszcze wydarzy się w 2213. odcinku serialu?

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Tomasz Preniasz-Struś (48 l.) zdobył popularność rolami w filmach "Młode wilki" czy "Żegnaj, Rokefeller". Jego życie legło w gruzach po tym, jak został oskarżony o znęcanie się nad matką. Pobita kobieta zmarła kilka dni później.

 • Małgorzata Szumowska nagrodzona w Brukseli

  Małgorzata Szumowska zdobyła nagrodę jury Brukselskiego Festiwalu Filmowego za obraz "Body/Ciało". Główną nagrodę, Złotego Irysa, przyznano niemieckiemu filmowi "Rough Road Ahead" w reż. Christiana Froscha.

 • Anna Korcz chce zabijać: Jestem za karą śmierci. Za darmo wciskałabym guzik, który wciska kat!

  Aktorka Anna Korcz (45 l.) podczas premiery spektaklu ''Intryga'' w Teatrze Kamienica podkreśliła, że jest za przywróceniem dawnej kary śmierci dla osoby, która odebrała życie innej osobie.

 • Marcin Kwaśny: "Pilecki" nie będzie filmową laurką

  Marcin Kwaśny ("Rezerwat", "Szpilki na Giewoncie", "Na krawędzi 2") wcielił się w rotmistrza Witolda Pileckiego w filmie biograficznym "Pilecki" w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego. Film powstaje w ramach akcji obywatelskiej PROJEKT: PILECKI, bez finansowego wsparcia instytucji państwowych.

Zdjęcia na temat: kara śmierci
Wideo na temat: kara śmierci
 • Anna Korcz: Jestem za karą śmierci

  Aktorka Anna Korcz jest za wprowadzeniem kary śmierci w Polsce. - Za darmo wciskałabym guzik, który wciska kat, unicestwiając osobę. Wszystko jedno, czy publiczną egzekucję robiąc, czy tylko z przedstawicielem prawa - mówi. (Agencja TVN/x-news)

 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Anioł Śmierci

  Kontynuacja filmowej adaptacji bestsellerowej powieści gotyckiej, w której zagrał Daniel Radcliffe. Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę dzieci z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. Kiedy jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać, Ewa prosi o pomoc Harry'ego, dowódcę stacjonujących w okolicy wojsk. Wspólnie odkrywają, że ich przybycie do tego miejsca, obudziło mroczne siły, bardziej...

Dyskusje na temat: kara śmierci