• Informacje na temat:

  karan pokazała

Artykuły na temat: karan pokazała
 • Amara Karan o serialu "Długa noc": Nic nie jest oczywiste

  W poniedziałek, 11 lipca, równocześnie z amerykańską emisją, odbyła się premiera nowego miniserialu produkcji HBO "Długa noc". O pracy na planie opowiada Amara Karan, która w serialu gra prawniczkę Chandrę Kapoor.

 • Za pokazanie piersi Dodzie grozi grzywna

  Pokazując piersi na koncercie Aerosmith w Łodzi, Doda mogła popełnić wykroczenie.

 • Przeboje Cannes premierowo na 19. MFF Nowe Horyzonty

  Tegoroczny festiwal w Cannes dobiegł końca. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty nabyło prawa do pięciu canneńskich filmów, które premierowo zostaną pokazane na 19. MFF Nowe Horyzonty (25 lipca – 4 sierpnia), następnie zostaną wprowadzone na ekrany polskich kin.

 • Christina Ricci: Moda i kino

  Moda i kino jeszcze nigdy nie były tak blisko jak w okresie oczekiwania na Złote Globy i nominacje do Oscarów: w najnowszym filmie reklamowym dla domu mody Donny Karan (DKNY) wystąpiła aktorka Christina Ricci.

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • "Heli": Ścigani

  Dwa poprzednie filmy w reżyserii Amata Escalante: "Krew" i "Los bastardos" były pokazywane na festiwalu w Cannes w sekcji Un Certain Regard. Pierwszy z nich został nagrodzony nagrodą FIPRESCI w 2005 roku. Osiem lat później najnowsza produkcja tego reżysera została pokazana na canneńskim festiwalu w konkursie głównym. Jury pod przewodnictwem Stevena Spielberga nagrodziło meksykańskiego twórcę Złotą Palmą za najlepszą reżyserię w filmie "Heli", który prawie rok po festiwalu zostanie pokazany...

 • "Fahrenheit 9.11": Oscarowe piractwo

  Pokaz filmu "Fahrenheit 9.11" w kubańskiej telewizji nie zaprzepaści szans obrazu na ubieganie się o oscarowe nominacje. Zgodnie z regulaminem Amerykańskiej Akademii Filmowej dokumenty ubiegające się o prestiżowe wyróżnienia nie mogą być prezentowane w telewizji przed upływem co najmniej dziewięciu miesięcy od dnia kinowej premiery. Jednak, jak wyjaśniają dystrybutorzy obrazu Michaela Moore'a, w kubańskiej telewizji pokazano piracką wersję "Fahrenheita 9.11" .

 • Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  Pierwsze castingi do kolejnej edycji "Top Model" z powodu pandemii odbywały się online. Joanna Krupa pokazała przy okazji, jak wygląda specjalnie przygotowany dla niej pokój. Dlaczego Krupa się(...) obowiązuje wysoka grzywna (...). Ekipa nosi maseczki i cały czas dezynfekujemy ręce" - zapewniła Joanna Krupa. Na dowód tego pokazała też specjalnie przygotowany dla niej pokój, który spełnia wymogi...

 • Projekcja antyaborcyjnego filmu z inicjatywy europosłów PiS

  W Parlamencie Europejskim w Brukseli w środę, 11 grudnia, odbędzie się projekcja filmu "Nieplanowane", amerykańskiej produkcji przedstawianej jako głos w obronie życia poczętego. Film zostanie wyświetlony z inicjatywy europosłów PiS - Beaty Kempy i Patryka Jakiego.

 • Piękne i samotne

  ...miłość". Aktorka studiuje psychologię międzykulturową. Ma też dobre serduszko - aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych fundacji Karan. Uwiebia tańczyć i, choć tego po niej nie widać - jeść(...). Bezpruderyjna - pokazała się roznegliżowana na łamach prasy. Joasia Jabłczyńska (19 l.). Znak zodiaku Strzelec, aktorka. "To wulkan, nie dziewczyna" - mówią o niej znajomi. "Ciągle gdzieś biegnie, ciągle się...