• Informacje na temat:

  kariera muzyczna

Artykuły na temat: kariera muzyczna
 • Zaskakujący pomysł Kayah! Co z jej muzyczną karierą?

  Jak donosi "Rewia", Kayah (50 l.) postanowiła otworzyć nowy biznes. Piosenkarka postanowiła zostać ekspertka od organizacji wesel...

 • Gwiazda "Breaking Bad" zaczyna karierę muzyczną

  RJ Mitte, grający rolę Waltera White'a Jr. w serialu "Breaking Bad" chce zostać DJ-em.

 • Polscy aktorzy młodego pokolenia. Zrobią wielką karierę?

  Choć młodzi i nie tak doświadczeni, jak starsi koledzy, całkiem nieźle radzą sobie w aktorskim świecie. Zaczynali od niewielkich ról, aby z czasem pojawić się na dużych ekranach i w topowych produkcjach. Marzeniem każdego z nich bez wątpienia jest wielka kariera za granicą. Kto wie, może niedługo staną się popularni nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie?

 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

 • Renata Kretówna: Dla Polski porzuciła karierę we Włoszech

  Niezapomniana Marynia z „Nad Niemnem” była na ustach wszystkich. Młodą aktorkę ciągnęło do wielkiego świata. Bez wahania spakowała swoje rzeczy do walizki i ruszyła na podbój Zachodu. Dla Polski porzuciła karierę we Włoszech. Chociaż groźny wypadek przystopował jej karierę, to Renata Kretówna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 • Paszporty "Polityki" 2014: Nominacje muzyczne

  Poznaliśmy kandydatów do prestiżowej nagrody Paszport "Polityki". Nominowani w kategorii muzyka popularna zostali: Pablopavo, Michał Biela oraz Wacław Zimpel.

 • Margaret o zagrożeniach w show-biznesie! Dlatego zawiesiła karierę?

  Margaret (28 l.) z dnia na dzień zdecydowała się zawiesić karierę artystyczną. Powody tej decyzji nie są do końca znane. Podczas rozmowy z nami zdradziła co nieco.

 • Śpiewający kapitan Spock. Muzyczny epizod Leonarda Nimoya

  Był gwiazdą i symbolem "Star Treka", jednak niewiele osób wie, że Leonard Nimoy, czyli ekranowy Spock, miał też w swoim życiu muzyczny epizod. Dodajmy, że był on bardzo krótki i dziwny.

 • Syn Seweryna Krajewskiego robi karierę

  ..., szczególnie w czasach, gdy Seweryn Krajewski rozstał się z żoną, to zawsze łączyła ich muzyczna pasja tworzenia. Kompozytor dziś wie, że ma godnego następcę. Syn tworzy ciekawe kompozycje, jest ceniony...

 • Shawn Mendes: Internetowa gwiazda z muzycznymi zapędami

  Jego kariera eksplodowała w 2013 roku dzięki kilkosekundowym filmikom. Dzięki nim zainteresował miliony nastolatków swoim talentem. Na początku 2015 roku nie musi martwić się ani o puste sale koncertowe (bilety na koncerty Mendesa wyprzedają się na pniu), ani o brak fanów. Tych bowiem, bardzo oddanych swojemu idolowi, przybywa w błyskawicznym tempie.

Zdjęcia na temat: kariera muzyczna
Wideo na temat: kariera muzyczna
Dyskusje na temat: kariera muzyczna