• Informacje na temat:

  kariera wojskowa

Artykuły na temat: kariera wojskowa
 • Autograf na książeczce wojskowej

  Zaczęli nieprzyzwoicie, bo od "Nieprzyzwoitych piosenek" i pogłosek o romansie. Dziś Anita Lipnicka i John Porter są już oficjalnie parą, a płytą "Goodbye", czwartą i ostatnią w ich dorobku, żegnają się ze swoimi fanami jako muzyczny duet. Lipnicka z Porterem poznali się w 2002 roku, rok później wydali swój pierwszy wspólny album (wspomniane "Nieprzyzwoite piosenki"), który nagrali w Londynie. Płyta z miejsca stała się bestsellerem, zyskując status Platyny oraz liczne nagrody m.in....

 • ​Nie żyje kompozytor muzyki Lennie Niehaus

  W czwartek, 28 maja, w domu swojej córki w Redlands w stanie Kalifornia zmarł saksofonista, aranżer oraz kompozytor muzyki jazzowej Lennie Niehaus. Miał 90 lat. Utwory tego muzyka, którego kariera trwała blisko 6 dekad, znają nie tylko miłośnicy jazzu, ale też kinomani, bo Niehaus był stałym współpracownikiem Clinta Eastwooda.

 • Syn Edyty Górniak wystąpił w teledysku. Zobacz Allana Krupę w "Another High"

  Allan Krupa - syn Edyty Górniak - wystąpił w teledysku do utworu "Another High". Autorem piosenki jest producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista Norbert Legieć. Internauci zastanawiają się, czy syn polskiej gwiazdy rozpocznie tym samym karierę w show-biznesie.

 • Katarzyna Smutniak: Czeka, co przyniesie los

  W tym roku Katarzyna Smutniak skończy 40 lat. Ma świat u stóp, jej kariera się rozwija, walczy o prawa kobiet w show-biznesie, pomaga dzieciom w Nepalu i wiedzie szczęśliwe życie rodzinne.

 • Alan Alda: Najlepszy ekranowy chirurg

  Widzowie pokochali go w roli Benjamina "Sokole Oko" Pierce’a, sarkastycznego chirurga wojskowego z serialu "M*A*S*H". Kończący 28 stycznia 80 lat Alan Alda swego czasu był jednym z najpopularniejszych aktorów telewizyjnych. Jednocześnie rozwijał swą karierę filmową, dołączając tym samym do grupy najbardziej zapracowanych i najważniejszych ludzi w Hollywood.

 • ​Władysław Pasikowski: Nie tylko "Psy"

  Władysław Pasikowski jest jednym z najważniejszych polskich reżyserów, którzy rozpoczęli swoją karierę po 1989 roku. Jego debiut zelektryzował publiczność. Natomiast "Psy" przeszły do historii jako brutalne rozliczenie z poprzednim ustrojem. Chociaż reżyser tworzy do dziś, nie udało mu się już powtórzyć sukcesu pierwszych produkcji. 14 czerwca 2019 Pasikowski skończył 60 lat.

 • Fani oszaleli na ich punkcie. Czy BTS będzie musiał zawiesić swoją działalność?

  ...jakiś czas, tą zawrotną karierę zespołu. Chodzi o patriotyczny obowiązek, który musi wypełnić każdy mężczyzna z Korei Południowej. Jest to obowiązkowa służba wojskowa, która wynika z permanentnych...

 • "La Bamba": Życie i śmierć Ritchiego Valensa

  ...30 lat temu, 24 lipca 1987 roku, do kin w Stanach Zjednoczonych trafiła filmowa opowieść o Ritchiem Valensie, wykonawcy jednego z największych przebojów muzyki rockowej, "La Bamba". Jego kariera trwała zaledwie kilka lat, jednak w tym czasie Valens zdążył zdobyć przydomek "meksykańskiego Elvisa".

 • Edyta Górniak o synu Allanie: Zawsze ma moje wsparcie

  Edyta Górniak w rozmowie z Interią opowiedziała o wsparciu, jakiego udziela swojemu synowi Allanowi, który zdecydował się na uczęszczanie do polskiego liceum wojskowego. - Kocham go i będę go wspierała dopóki nikomu nie będzie robił krzywdy - mówi wokalistka.

 • Pogrzeb Kory. Tłumy pożegnały wokalistkę. Wśród nich politycy, muzycy i dziennikarze

  W Warszawie zakończył się pogrzeb Kory. Prochy wybitnej polskiej artystki pochowano na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Na pogrzeb przybyli m.in. Magdalena Środa, Jerzy Buzek, Wojciech Mann, Kuba Wojewódzki, Adam Sztaba oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zdjęcia na temat: kariera wojskowa
Dyskusje na temat: kariera wojskowa