• Informacje na temat:

  kariera zagraniczna

Artykuły na temat: kariera zagraniczna
 • Katarzyna Warnke: Kariera zagraniczna?

  Katarzyna Warnke ma nadzieję na karierę zagraniczną. Obawia się jednak, że ma na to mniejszą szansę niż jej mąż. Twierdzi jednak, że Piotr Stramowski uczy ją pozytywnego myślenia i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Obecnie oboje starają się o dystrybucję filmu "W spirali" w Wielkiej Brytanii.

 • Kariera zagraniczna mnie nie zajmuje

  ...zrobili karierę na zachodzie, ale ich można policzyć na palcach jednej ręki. W tej chwili kariera zagraniczna mnie nie zajmuje. Przyznam nawet, że zaskoczeniem była dla mnie propozycja Krzyśka...

 • Zagraniczna ofensywa Agnieszki Grochowskiej

  Kariera Agnieszki Grochowskiej biegnie dwutorowo. Gra zarówno w Polsce - do kin weszła właśnie komedia "Miłość jest wszystkim" z jej udziałem, jak i za granicą - na premierę czekają film i serial, w których aktorka partneruje takim sławom, jak Elle Fanning i Matthew Modine.

 • Zagraniczny sukces "Kleru"

  Wielki sukces zagraniczny filmu "Kler"! Dzieło Wojtka Smarzowskiego, o którym rozpisywały się prestiżowe zachodnie serwisy, na czele z "The New York Times", "The Guardian" i "The Hollywood Reporter", w miniony weekend miało swoją premierę w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Efekt - 1,32 miliona dolarów zysku i kolejny rekord - najlepsze otwarcie w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą.

 • Jak zrobić karierę zagraniczną?

  Choć wielu polskich artystów zapowiada, że chcą zrobić karierę za granicą, to wokalistka Basia Trzetrzelewska osiągnęłaś coś, co dla wielu pozostanie jedynie marzeniem.

 • Natasza Urbańska zrobi zagraniczną karierę?

  "Podróż do Los Angeles przerosła moje najśmielsze oczekiwania" - chwali się Natasza Urbańska. Czy to tylko zręczny PR czy polska wokalistka faktycznie stoi u progu międzynarodowej kariery?

 • One na pewno zrobią karierę!

  ...w najbliższym czasie karierę" - stwierdza reżyserka. Prawdziwości jej słów może dowodzić rozwijająca się w zawrotnym tempie, zagraniczna kariera Joanny Kulig, która mimo młodego wieku ma już na...

 • Międzynarodowa kariera Chyry?

  ...", kariera tej ukraińskiej piękności nabrała rozpędu. Możliwe, że tym razem to ona przyniesie szczęście koledze z Polski... Marzena Juraczko...

 • Dakota Fanning: Ekspresowa kariera

  ...dyżurze". W tym samym roku pojawiła się również w "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". Były to jednak małe role. Jej wielka kariera rozpoczęła się w roku 2001. To właśnie w tym roku Dakota wystąpiła(...) Choice dla najlepszej młodej aktorki. Wyróżnienie odebrała z rąk samego Orlando Blooma. Od "Sama" rozpoczęła się wielka kariera Dakoty. W następnych latach aktorka nie zwalniała tempa. W 2004

 • Zrobi karierę za granicą?

  Paula zawsze może liczyć na trzy silne kobiety - Małgosię, Marysię i samą siebie - mówi o swojej bohaterce w serialu "Dom nad rozlewiskiem" Anna Czartoryska.

Zdjęcia na temat: kariera zagraniczna
Wideo na temat: kariera zagraniczna
 • Katarzyna Warnke: Kariera zagraniczna?

  Katarzyna Warnke ma nadzieję na karierę zagraniczną. Obawia się jednak, że ma na to mniejszą szansę niż jej mąż. Twierdzi jednak, że Piotr Stramowski uczy ją pozytywnego myślenia i wiary w to, że wszystko jest możliwe.

 • Katarzyna Warnke ma apetyt na zagraniczną karierę

  Katarzyna Warnke nie ukrywa, że zarówno ona, jak i jej mąż Piotr Stramowski mają plany związane z międzynarodową karierą. Na razie jednak nie są w stanie stwierdzić, w jakim stopniu mają one szansę na realizację. – Jak wszyscy wiedzą, jestem starsza od Piotrka, co wszędzie jest podkreślane, więc jako kobieta obawiam się tego, że być może mam mniejsze szanse – mówi Katarzyna Warnke agencji Newseria Lifestyle. Aktorka jest jednak otwarta na wszelkie możliwości, do czego przekonuje ją Piotr....

 • Polacy w zagranicznych serialach

  Sprawdźcie, które z polskich gwiazd robią karierę za granicą!

Dyskusje na temat: kariera zagraniczna
 • Jej zagraniczna kariera

  Oczywiście zagra Rosjankę. Jak zwykle w przypadku aktorek z Europy Wschodniej. życzę jej jak najlepiej, ale ta rola nie stanowi kroku w kierunku dużej hollywoodzkiej kariery. I tyle ...

 • Zagraniczna kariera Polki

  nie oglądałam filmu ale czytałam że jej rola trwa 20 sekund :) trochę nieadekwatne do całego zamieszania, ale to jej sprawa. Film podobno nie jest wcale dobry, a ja filmu tak czy owak nie będę oglądać tylko ze względu na nią.

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Podobno zagra też zwłoki pokazane na początku odcinka CSI Miami. I to już będzie prawdziwe Hollywood. Ale tak serio to autor artykułu ociera się o śmieszność - kariera w Hollywood po zagraniu epizodu w Law & Order? Toż w tym serialu takich epizodów to są tysiące.

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  zadna z niej aktorka, wiec na marzeniach musi zakonczyc kariere...

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Nikt tu o niej nie pisze i nie mowi , ten serial juz byl , teraz nagrywaja nowe odcinki, nie cieszyl sie za duzym powodzeniem.Kariere robi sie inaczej, nigdy w tym wieku i grajac rzadko i to ogony!

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Ja widziałem ją w jednym filmie wojennym w prawdzie angielskim ale jednak zagranicznym grała Norweżkę. Film nosi tytuł "Czas bohaterów" aż dziwi mnie czemu nikt o nim nie wspomina przecież zagrała tam sporą rolę. Czyżby zagrała nijako że by o niej wspominać? (moim zdanie film słaby a jej gra przewyższała poziom scenariusza ale tylko ciut ).

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Chyba jest akurat odwrotnie. Jej otwór stoi otworem przed Hollywood

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  Pytanie tylko po co ona się umawiała z facetem, który mógłby być spokojnie jej dziadkiem? Chyba nie z miłości ... czyli Żuławski ma prawdopodobnie rację. A czy ona jest piękna to już kwestia gustu.

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  szkoda,ze wszyscy sie jej uczepili. Dajcie żyć kobiecinie. ale i ja dokleję łatkę-niepotrzebnie "zrobiła" sobie usta

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  chciec to nie wszystko.... Na razie slynna ale wcale nie z powodu rol w filmach, hehehe