• Informacje na temat:

  karl malden

Artykuły na temat: karl malden
 • Policyjny hit w TVN 7

  Para detektywów z wydziału zabójstw, porucznik Mike Stone (Karl Malden) oraz inspektor Steve Keller (Michael Douglas), rozwiązują sprawy kryminalne na ulicach San Francisco. Stone jest doświadczonym policjantem z 20-letnim stażem, a Keller to świeżo upieczony absolwent akademii policyjnej. Wspólnie tworzą wspaniały detektywistyczny duet, w którym Stone jest "drugim ojcem" dla Kellera, uczy go...

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • Nagroda dla Karla Maldena

  Karl Malden, pamiętny bohater filmu "Na nabrzeżach" i serial u "Ulice San Francisco", otrzyma nagrodę za całokształt twórczości. Zaszczytne wyróżnienie przyznała mu Gildia Aktorów Amerykańskich - SAG (Screen Actors' Guild). Wręczenie nagrody odbędzie się w czasie 10. już gali SAG Awards 22 lutego 2004 roku.

 • Kinowa wersja "Ulic San Francisco"

  Hollywoodzkie studio Paramount Pictures przygotowuje się do przeniesienia na duży ekran popularnego w latach 70., znanego także polskim widzom, serial u "Ulice San Francisco". Przed laty główne role w serii grali Michael Douglas i Karl Malden. Jeszcze nie wiadomo, kto teraz wcieli się w bohaterów filmu.

 • Douglas wspomina Maldena

  Kirk Douglas oddał hołd zmarłemu w środę, 1 lipca, Karlowi Maldenowi. Trudno się temu dziwić - znali się przecież siedem dekad.

 • Barbara Streisand w musicalu

  Barbara Streisand chce wystąpić w nowej wersji kultowego musicalu "Cyganka". Piosenkarka stara się o rolę Mama Rose.

 • Nagrody dla kowbojów kina

  Laura Dern ("Dzikość serca", "Jurassic Park III" ) i Bridget Fonda ( "Kryptonim Nina" , "Pocałunek smoka" ) złożyły hołd swoim sławnym ojcom, prezentując ich sylwetki podczas wręczania nagród Golden Boot Awards. Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 10 sierpnia w Beverly Hills.

 • James Franco przywoływał ducha

  James Franco próbował przywołać ducha pisarza Tennessee Williamsa. Na potrzeby interaktywnego spektaklu "Three Performances in Search of Tennessee" Franco poprowadził seans spirytystyczny w nowojorskim hotelu, w którym pisarz zmarł.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż czternaście nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Moulin Rouge" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Baza Luhrmanna między innymi w kategorii "Najlepsza komedia / musical". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz szósty.

Wideo na temat: karl malden
 • Dredd 3D

  Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, ogromnych miast-państw. Na wschodnim wybrzeżu, rozpostarte na obszarze sięgającym od dawnego Bostonu aż po były Waszyngton, leży Mega City One, gigantyczna, ociekająca przemocą metropolia, której 400 milionów mieszkańców żyje w nieustannym strachu. Jedynymi, którzy próbują utrzymywać porządek i sprawiedliwość w tym gigantycznym mieście grzechu, są...

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.