• Informacje na temat:

  karnawal rio de

Artykuły na temat: karnawal rio de
 • Samba w Rio, bal w Wenecji

  Jak karnawał, to tylko w Rio. Uważa tak również znana z "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk, która była w tym brazylijskim mieście w dzieciństwie. Aktorce marzy się także dobra zabawa na balu w Wenecji.

 • "Rio 2" : Mieszczuchy w Amazonii

  Blu - inteligenta, udomowiona błękitna papuga z pierwszej części animowanego "Rio" - powraca. Teraz jako szczęśliwy ojciec trzech dorastających dzieci, który uwił sobie wygodne gniazdko w ptasim rezerwacie w sercu Rio de Janeiro. "Rio 2" to powtórka z kolorowej rozrywki. Chyba nawet lepsza od oryginału. Urocza przypowiastka o powrocie do korzeni z ekologicznym przesłaniem na dokładkę.

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  ..."Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Najpopularniejsze płyty stycznia

  ...kolejnej składanki, "Wild Nights" (7,5 tys.), na której znalazły się takie przeboje, jak "Boys" Sabriny, "Asereje" Las Ketchup czy "Macarena" Los Del Rio. Wciąż świetnie sprzedaje się longplay "Rendez-Vouz...

 • Strachy na lachy

  Niemal wszyscy bohaterowie kinowych premier tego tygodnia żyją pod nieustanną presją. Papież z "Habemus papam" boi się wielkiej odpowiedzialności, postaci "Contagion..." Stevena Soderberga obawiają się śmiertelnego wirusa, akcja brazylijskich "Elitarnych..." rozgrywa się zaś w środowisku ulicznych gangów Rio de Janeiro. Kino lęków - idealne na Halloween!

 • The Rolling Stones dla milionów

  Weterani z grupy The Rolling Stones w najbliższą sobotę, 18 lutego, pobiją najprawdopodobniej rekord ilości publiczności, która obejrzy występ jednego wykonawcy. Organizatorzy koncertu legendarnego zespołu na słynnej plaży Copacabana w Rio de Janeiro, szacują, że Micka Jaggera i kolegów obejrzą około 2 miliony osób!

 • Genialny piłkarz w "Tańcu z gwiazdami"

  Zawodnik Flamengo Rio de Janeiro będzie występował z zawodową tancerką Loreną Navarrine. Do udziału w show, oprócz Ronaldinho Gaucho, organizatorzy zaprosili m.in. amerykańskiego boksera wagi(...), w ostatnich dniach karnawału, na swojej ulicy w dzielnicy Barra da Tijuca, uznawanej za najbogatszą część Rio de Janeiro, zorganizował taneczny wieczór z sambą dla sąsiadów i znajomych. Po dziesięciu latach...

 • Chris Brown skomentował zdjęcie Rihanny. Fani oburzeni

  ...złudzenia przypominająca legendarny karnawał w Rio, pełen spektakularnych kostiumów, imponujących tanecznych parad i niczym nieskrępowanej zabawy. Rokrocznie w wydarzeniu bierze udział barbadoska wokalistka...

 • Sławomir Świerzyński (Bayer Full): Byłem molestowany przez bliźniaków z kręgu PO

  Waldemara Pawlaka. Świerzyński podkreślił, że jest przeciwnikiem "promocji homoseksualizmu". "Jeżeli jest karnawał w Rio, to ja rozumiem te piękne kobiety idące w pawich piórach, wszystko jest...