• Informacje na temat:

  karol 2

Artykuły na temat: karol 2
 • Piracki "Karol"

  Na krakowskiej giełdzie komputerowej i telewizyjnej pojawiły się pirackie kopie z obrazem "Karol - człowiek, który został papieżem" . Płyta DVD z filmem opowiadającym o życiu Karola Wojtyły kosztuje 15 złotych - podaje "Dziennik Polski".

 • Karol Strasburger: Miłość dodała mi skrzydeł

  Popularny aktor i gospodarz uwielbianej przez miliony widzów „Familiady”. Karol Strasburger opowiada o wyzwaniach na planie reality show, swoich sportowych pasjach, zawodowych projektach oraz nowym związku...

 • Karol Strasburger kończy 70 lat

  Karol Strasburger, filmowy agent nr 1, "Siwy" z "Kolumbów" i pan Toliboski z "Nocy i dni", widzom znany także jako gospodarz teleturnieju "Familiada", w niedzielę, 2 lipca, kończy 70 lat.

 • Karol Strasburger tłumaczy, co oznacza jego nazwisko

  Karol Strasburger - polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, od ponad dwóch dekad prowadzący kultowej "Familiady" w TVP2 - zdradził ostatnio w wywiadzie pochodzenie swojego nazwiska. Tym razem obyło się bez żartów - aktor podszedł do sprawy bardzo poważnie i przyznał, że sam za późno zainteresował się tym tematem.

 • "Och, Karol 2" wkrótce na płytach!

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

 • Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  ...- Pomysł na ten film początkowo miał być kontynuacją "Lejdis", ale uznałem, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i że polscy widzowie zasługują na coś więcej niż "odgrzewane kotlety" w rodzaju "Och, Karol 2" - Reżyser Andrzej Saramonowicz opowiada o idei, stojącej za nową komedią "Jak się pozbyć cellulitu".

 • Karol Strasburger: Jeśli poznawać kobiety, to w realu

  W kwestii nawiązywania kontaktów z kobietami, Karol Strasburger jest tradycjonalistą - nie wyobraża sobie, by mógł korzystać z randkowych aplikacji czy portali. O świat wirtualnych znajomości otarł się, występując w filmie "Planeta Singli 2".

 • 65. urodziny Karola Strasburgera

  Karol Strasburger, filmowy agent nr 1, "Siwy" z "Kolumbów" i pan Toliboski z "Nocy i dni", widzom znany także jako gospodarz teleturnieju Familiada, kończy w poniedziałek, 2 lipca, 65 lat.

 • "Piraci..." lepsi od "Och, Karola 2"

  Pierwsze trzy części "Piratów z Karaibów" cieszyły się w Polsce ogromną popularnością, jednak to czwarta odniosła największy sukces. Piraci zdeklasowali największy dotychczasowy hit tego roku - "Och, Karol 2", którego rekord otwarcia wynosił 266 000 widzów. Film osiągnął również ponad trzy razy lepszy wynik pod względem liczby widzów na otwarcie niż drugi zagraniczny tytuł w tym zestawieniu...

Zdjęcia na temat: karol 2
Wideo na temat: karol 2
Dyskusje na temat: karol 2