• Informacje na temat:

  karol d. kamila

Artykuły na temat: karol d. kamila
 • Książę Karol i księżna Kamila mają nieślubne dziecko?

  Simon Dorante-Day (50 l.) to nieślubny syn księcia Karola (67 l.) i księżnej Kamili (68 l.)? Takie informacje pojawiły się niedawno w brytyjskich mediach. Mężczyzna utrzymuje, że w jego żyłach płynie królewska krew.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • "Na Wspólnej": Kamil tańczy gorącą salsę w objęciach... Karola!

  Kamil tańczy gorącą salsę w objęciach... Karola! Kamil i Bogdan zapisują się na kurs salsy - do grupy swoich żon. Zuza i Joanna są zaskoczone. Na dodatek Hofferowa bardzo męczy się w tańcu ze swoim mężem... Na ratunek Zuzie przychodzi Karol - prosi Kamila do tańca! Ola w ciężkim stanie po próbie samobójczej - Gosia... zrywa z Błażejem! Zimińscy są przerażeni kiedy dowiadują się, co zrobiła...

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

 • Wyciekło zdjęcie ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola. To ujęcie mówi wszystko?

  Księżna Kamila (69 l.) i książę Karol (68 l.) dziś tworzą małżeństwo, ale dzieje ich miłości są bardzo burzliwe. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tego, jak wyglądała ich relacja, gdy jeszcze żyła księżna Diana (†36 l.).

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Księżna Kamila ma problem z alkoholem? Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy

  Środa, 8 marca. W jednej z sal Pałacu Buckingham w Londynie odbywa się przyjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania jest żona następcy brytyjskiego tronu, księżna Kamila (69 l.). W świetnym humorze wita i zabawia przybyłych gości. Z każdym zamienia kilka zdań, co jakiś czas sięgając po kolejny kieliszek z napojem…

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Blondynka": Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula czekają na drugie dziecko!

  ...przygotowań do premiery przedstawienia "Ciotka Karola" w stołecznym Teatrze Kwadrat. Bardzo długo ukrywali przed całym światem fakt, że są parą. Udało się im utrzymać w tajemnicy przed mediami datę ślubu...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

Wideo na temat: karol d. kamila
 • "Zawsze warto": Zwiastun odcinka 4.

  (Jacek Knap). Marta (Weronika Rosati) przejmuje sprawę Jerzego Zajdla (Karol Dziuba). Mężczyzna coraz intensywniej zabiega o jej względy. Marta i Jerzy przypadkowo wpadają na siebie w klubie… Czy

Dyskusje na temat: karol d. kamila
 • Re: Kamila Baar-Kochańska obchodzi 40. urodziny

  Też widziałem. Twój wpis wzbudził mój niepokój. Czy czasem Minister Kultury nie wydał milionów na fałszywkę?

 • Re: "Barwy szczęścia": Józek i Kamila będą parą?

  Brzydszej od kamili nie mogli chyba znależć na widok jej gęby mam odruch wymiotny.

 • Re: "Na Wspólnej": Podejrzana o romans

  z kim wg was powinna być Zuza? z Kamilem,czy z Karolem? ja uważam,że Karol bardziej do niej pasuje-łączy ich wspólna pasja-czyli taniec,a Karol poprzez tę umiejętność wyzwala w Zuzie to,co najważniejsze-pewność siebie. a co do Kamila,to nie rozumiem na co był ten ślub i adopcja dziecka,skoro poza szpitalem i Ostrowskim potrzebuje odpoczynku od własnej rodziny?

 • Re: "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  romans Zuzy jest tylko kwestią czasu. Kamil się o wszystkim dowie i będzie siwy dym. i dobrze,że ktoś się zainteresuje Zuzą,bo dla Kamila jest ważniejszy Ostrowski i szpital. wg mnie oni od samego(...) Karol lubi dzieci?

 • Re: Czy to koniec małżeństwa Zuzy i Kamila?!

  kasowe odcinki,dwie kamery ,historia przypadkowo gdzies wymyslona w tramwaju podczas patrzenia w szybe.Ogolnie dno!