• Informacje na temat:

  karol filip

Artykuły na temat: karol filip
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": Filip Gurłacz jako Eminem

  W drugim odcinku 13. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor Filip Gurłacz pojawi się na scenie jako Eminem. Mamy fragment występu - zobaczcie!

 • Filip Pławiak: Kino blisko człowieka

  Dla mnie interesujące jest kino blisko człowieka - ważniejszy od kontekstu jest bohater, za którym podąża fabuła - wyznaje Filip Pławiak. Najnowsza produkcja z jego udziałem "303. Bitwa o Anglię" w piątek, 17 sierpnia, weszła na ekrany kin.

 • Jacek Kawalec w roli Jana Pawła II (musical "Karol")

  ...25 lutego 2017 r. w Tauron Arenie Kraków odbędzie się premiera "Karola", pierwszego polskiego musicalu o życiu Jana Pawła II. Właśnie ogłoszono, że w tytułową rolę wcieli się śpiewający aktor Jacek Kawalec, znany z m.in. "Twoja twarz brzmi znajomo", serialu "Ranczo" czy prowadzenia "Randki w ciemno".

 • Avicii nie żyje. Książę Karol i księżna Zofia wspominają DJ-a

  ...przez księcia Karola Filipa i księżną  Zofię . Avicii w 2015 r. występował na ślubie książęcej pary, która obecnie jest druga w kolejności do objęcia szwedzkiego tronu. Książę Karol Filip jest młodszym dzieckiem panującego Karola XVI. "Dzięki jego niesamowitej muzyce nasze wesele było niezapomniane. Nasze myśli kierujemy teraz w stronę jego rodziny" - kontynuuje książęca para. Karol Filip...

 • Musical "Karol": Anna Wyszkoni i bracia Cugowscy w obsadzie

  W krakowskiej Tauron Arenie, 25 lutego 2017 roku będzie miał premierę musical o Karolu Wojtyle w reżyserii Krzysztofa Korwin - Piotrowskiego. W obsadzie znaleźli się m.in. Ania Wyszkoni, bracia Cugowscy i Edyta Geppert.

 • "Karol": 200 tysięcy widzów

  Film "Karol - człowiek, który został papieżem" podczas pierwszego weekendu wyświetlania w polskich kinach obejrzało 199 380 osób. Produkcja trafiła na nasze ekrany w 151 kopiach. "Jesteśmy bardzo zadowoleni" - mówi dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • Nie żyje córka Filipa Łobodzińskiego

  ...1 października zmarła Marysia Łobodzińska, 21-letnia studentka Uniwersytetu Warszawskiego i aktorka dubbingowa - poinformował "Fakt". Była córką znanego dziennikarza i byłego aktora dziecięcego - Filipa Łobodzińskiego.

 • "The Voice of Poland": Patryk Żywczyk i Karol Olszewski w bitwie. Rotacje na gorących krzesłach

  Patryk Żywczyk i Karol Olszewski to duet uczestników, który zachwyci nie tylko swoich trenerów, czyli Tomsona i Barona, ale i pozostałych jurorów w "The Voice of Poland". Na drugim planie ich występu widać natomiast, do jakich zmian dojdzie w trakcie nadchodzących bitew.

 • "The Voice of Poland": Czyżykowski i Michalczuk oczarowali trenerów. Kowolik za burtą!

  W drugim odcinku bitew dziesiątej edycji "The Voice of Poland" nie zabrakło emocji i trudnych wyborów. Z programem pożegnali się Daria Kowolik, Natalia Kapturowska oraz Kuba Olszewski. Trenerów oczarowali natomiast: Filip Czyżykowski, Sonia Michalczuk (szczególnie Margaret, która aż przeklęła z zachwytu), Patryk Żywczyk oraz Julia Olędzka.

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

Zdjęcia na temat: karol filip
 • Ten książę wciąż jest do wzięcia!
 • Ten książę wciąż jest do wzięcia!
 • Ten książę wciąż jest do wzięcia!
Wideo na temat: karol filip
 • Filip Gurłacz w przeboju „Mama ostrzegała”

  W sobotę, 7 marca, startuje 13. edycja show 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Obok Gosi Andrzejewicz, Marty Gałuszewskiej, Czadomana, Maurycego Popiela, Kamili Boruty, Natalii Avelon i Karola Dziuby zobaczymy Filipa Gurłacza. W pierwszym odcinku wciela się w Emilię Sanecką z zespołu Daj To Głośniej w hicie „Mama ostrzegała”, który w 9 miesięcy zgromadził już 111 milionów wyświetleń na Youtubie

 • "The Crown": Nowa obsada, ta sama historia

  Królowa Elżbieta (Olivia Colman) stawia czoła szybko zmieniającej się Wielkiej Brytanii, a jej rodzina nadal walczy z panującymi zasadami monarchii i pragnieniami rozpadającego się życia osobistego. Olivia Colman (Królowa Elżbieta II), Helena Bonham Carter (Księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (Książę Filip), Josh O’Connor (Książę Karol), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Peter Morgan

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": Drugi odcinek

  W drugim odcinku trzynastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Natalia Avelon wystąpiła jako Pink, Marta Gałuszewska stała się Arianą Grande, Filip Gurłacz zmienił się w Eminema, Karol Dziuba w Joe Dassina, a Czadoman w Grzegorza Markowskiego z grupy Perfect, Gosia Andrzejewicz przeobraziła się w Ryana Teddera z OneRepublic, a Kamila Boruta w Cher, z kolei Maurycy Popiel był na scenie

Dyskusje na temat: karol filip