• Informacje na temat:

  karol ksiaze walii

Artykuły na temat: karol ksiaze walii
 • Książę Karol: Film o miłości

  W Wielkiej Brytanii powstaje telewizyjny film opowiadający o trwającym ponad 30 lat romansie księcia Karola z Camillą Parker Bowles, która w sobotę, 9 kwietnia, została żoną brytyjskiego następcy tronu. Producenci opowieści rozpoczęli poszukiwania młodych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów historii w latach ich młodości.

 • Aniołki Charliego u Księcia Walii

  W Londynie, w środę, 22 listopada, wieczorem, odbyła się specjalna premiera filmu "Aniołki Charliego", z udziałem samego księcia Karola. Jak doniósł amerykański dziennik "Today", po pokazie Drew Barrymore i Lucy Liu, bohaterki kinowej wersji słynnego serial u z lat 70., spotkały się w pałacu St. James na uroczystej kolacji z brytyjskim następcą tronu.

 • Książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle

  Piąty w kolejności do brytyjskiego tronu książę Harry zaręczył się z amerykańską aktorką Meghan Markle - poinformowano w poniedziałek w oświadczeniu Clarence House, dworu księcia Walii Karola, ojca przyszłego pana młodego. Ślub ma odbyć się wiosną 2018 roku.

 • Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja

  ..."Jego Królewska Wysokość Książę Henryk z Walii i Pani Meghan Markle pobiorą się 19 maja 2018 roku" - brzmi komunikat Pałacu Kensington.  Jak dodano, para wybrała na miejsce zaślubin Zamek w Windsorze, ponieważ "jest to dla nich szczególne miejsce". Wnuk Królowej Elżbiety II, młodszy syn następcy tronu księcia Karola jest  piątym w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.  33-letni Harry...

 • Robin Williams dla księcia Karola

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams wróci na brytyjską scenę po 25 latach, aby zagrać w przedstawieniu z okazji 60. urodzin księcia Karola.

 • Adele odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego

  Wokalistka Adele została odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla muzyki popularnej. Wykonawczyni przeboju "Skyfall" zaszczytne wyróżnienie wręczył podczas uroczystości w Pałacu Buckingham książę Walii, Karol.

 • Jay-Z i 50 Cent na książęcym festiwalu

  ...50 Cent oraz Jay-Z będą głównymi gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu Prince's Trust Urban Music, imprezy, której patronuje sam książę Walii, Karol. Oprócz sławnych raperów swoje występy potwierdziły już takie gwiazdy jak Ms. Dynamite, Alicia Keys, Dizzee Rascal i Lemar.

 • Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Gates oraz Meatloaf. Honorowym gościem tego mini-festiwalu był Książę Walii, Karol (dla jego charytatywnej fundacji przeznaczono większą część wpływów z imprezy). Korzystając z okazji, zwierzył się on(...) mogłam w to uwierzyć! Jestem pewna, że William nie chciał, aby jego ojciec mi o tym mówił i że Karol będzie miał kłopoty, kiedy wróci do domu. Ale jestem podekscytowana - Will jest przecież bardzo...

 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Fabuła filmu "Spencer" skoncentruje się na kluczowym tygodniu z życia księżnej Diany, kiedy zdecydowała się na separację z księciem Karolem. "Diana stwierdziła , że jej małżeństwo z Karolem nie(...), która wydawała mi się niezwykle trudna. To jest serce mojego filmu" - przyznał Larrain. Diane Frances Spencer poślubiła księcia Karola w 1981 roku. Małżeństwo wywołało wiele kontrowersji...

 • Rekordowa oglądalność ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

  ...złota pochodzącego z Walii, które zostało podarowane parze młodej przez królową Elżbietę. Harry zdecydował się na platynowy pierścień z matowym wykończeniem. Książę, w przeciwieństwie do swojego ojca(...) zaprojektowana przez dom mody Givenchy. Meghan Markle miała spięte włosy i drobny bukiet. Do kaplicy weszła sama, do ołtarza prowadził ją przyszły teść, książę Karol. Jej ukochany, książę Harry wystąpił...