• Informacje na temat:

  karol małcużyński tvp

Artykuły na temat: karol małcużyński tvp
 • Krzysztof Ziemiec zostaje w TVP

  ..." zrezygnowała też Małgorzata Wyszyńska, zastąpił ją Karol Małcużyński. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów(...)Ziemiec spotkał się wczoraj z prezesem TVP Juliuszem Braunem, aby porozmawiać na temat swojej dalszej pracy w stacji. "Tak jak przewidywaliśmy redaktor Ziemiec zostaje w 'Wiadomościach' TVP...

 • Piotr Kraśko odchodzi z TVP

  Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. W poniedziałek, 11 stycznia, dziennikarz pożegnał się z zespołem "Wiadomości". Odkąd prezesem TVP został Jacek Kurski, każdy dzień przynosi duże zmiany w telewizji publicznej.

 • ​Piotr Kraśko odchodzi z TVP? "To spekulacje"

  Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Piotr Krasko wkrótce przestanie być szefem i prowadzącym "Wiadomości" TVP1. "To spekulacje nie mające pokrycia w rzeczywistości" - stwierdziła Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik prasowa TVP.

 • Iwona Schymalla zdymisjonowana

  Iwona Schymalla nie kieruje już telewizyjną Jedynką; nowy dyrektor anteny ma zostać wyłoniony w drodze konkursu i powołany do końca roku. Z kierowania zespołem "Wiadomości" zrezygnowała Małgorzata Wyszyńska, zastąpi ją Karol Małcużyński.

 • Kraśko szefem "Wiadomości"!

  Piotr Kraśko od czwartku, 26 stycznia, będzie szefem redakcji "Wiadomości" - poinformowała TVP. W listopadzie ubiegłego roku, po odwołaniu kierującej telewizyjną Jedynką Iwony Schymalli, rezygnację z tego stanowiska złożyła Małgorzata Wyszyńska.

 • Piotr Kraśko nie przechodzi do TVN-u

  Wbrew medialnym spekulacjom Piotr Kraśko nie przechodzi do TVN-u. Według prezesa TVP - Janusza Daszczyńskiego - dziennikarz dalej będzie szefem redakcji "Wiadomości" TVP1.

 • Piotr Kraśko i Diana Rudnik już nie prowadzą "Wiadomości" TVP1

  Piotr Kraśko i Diana Rudnik zostali odsunięci od prowadzenia "Wiadomości" TVP1. To pierwsze zmiany w Telewizji Polskiej po objęciu fotela prezesa TVP przez Jacka Kurskiego.

 • Piotr Kraśko poprowadzi "Dzień Dobry TVN"

  ...związany był z Telewizją Polską przez 25 lat. Stał na czele informacyjnego programu Jedynki od stycznia 2012 roku (pracował tam od 2008 roku), kiedy zastąpił na stanowisku szefa "Wiadomości" Karola Małcużyńskiego. Kraśko jest wieloletnim dziennikarzem i prezenterem "Wiadomości". W Telewizji Polskiej pracuje od 1993 roku. Był korespondentem TVP w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie, a od 2008 r. był...

Dyskusje na temat: karol małcużyński tvp