• Informacje na temat:

  karol okrasa pascal brodnicki

Artykuły na temat: karol okrasa pascal brodnicki
 • Karol Okrasa nadal będzie reklamował popularną sieć dyskontów! Pascal Brodnicki popadł w niełaskę?!

  Serwis "Wirtualne Media" nieoficjalnie dowiedział się, że Karol Okrasa (37 l.) nadal będzie twarzą popularnej sieci sklepów.

 • Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

  Pascal Brodnicki (39) pytany, czy zdarzyło mu się zwrócić posiłek w restauracji, potwierdza. Dlaczego zdecydował się wstać i wyjść?

 • To Dorota Wellman wygryzła Okrasę i Brodnickiego! Będzie reklamowała sieć dyskontów!

  Wszystko wskazuje na to, że Dorota Wellman (54 l.) złapała nową fuchę! Tym samym wygryzła Karola Okrasę (37 l.) i Pascala Brodnickiego (38 l.) z reklamy sklepu!

 • Gessler będzie mieć konkurencję!

  ...w jesiennej ramówce telewizji. W stacji trwają właśnie intensywne rozmowy z potencjalnymi jurorami. Prowadzone są one m.in. z Karolem Okrasą (35 l.) i Pascalem Brodnickim (36 l.). To kolejny cios dla(...) już zaakceptować i zerwał pertraktacje. A kontrakt podpisał z Okrasą i Brodnickim". Młodzi kucharze okazali się znacznie mniej wymagający. Mówi się, że zgodzili się zareklamować sieć za kwotę ok. 250

 • Gessler straciła 3 mln zł

  ..., którą za reklamę banku dostał Szymon Majewski, czyli 3 mln zł. Pani Magda chciała jednak dużo więcej" - zdradza pracownik sieci. W rezultacie szefom puściły nerwy i dogadali się z Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą. Pierwszy dostał pół mln zł, drugi o 150 tys. zł więcej. Na szczęście Gessler ma inne dochodowe zajęcia. Wkrótce poprowadzi kolejną edycję "Kuchennych rewolucji" i polską wersję hitu...

 • Pascal Brodnicki: Ciągle głodny życia

  Polsko-francuski kucharz uwielbiany jest przez miliony Polaków. Jak nikt inny potrafi udowodnić, że gotowanie jest sztuką.

 • Złota Patelnia dla Magdy Gessler

  Pierwszy polski MasterChef właśnie został wybrany. Kolejny program emitowany na antenie TVN pobił rekordy popularności. Gotowanie jest modne, a programy kulinarne można znaleźć w ramówkach wszystkich najpopularniejszych w Polsce stacji. Są nie tylko źródłem oryginalnych przepisów, ale i wiedzy o świecie. Na gruncie trwającej rewolucji kulinarnej wyrosły też nowe telewizyjne gwiazdy.

 • Niewygodne programy kulinarne

  Gwiazdy programów kulinarnych zbyt często gotują tłusto i niezdrowo, dając społeczeństwu zły przykład - alarmuje "Dziennik".

 • KaRRamBu$ życzy smacznego

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Smacznego!" krakowskiego wykonawcy o pseudonimie KaRRamBu$. To humorystyczno-dyskotekowe oblicze rapera KaRRamBy znanego również z projektu PeWeX.

 • Bitwa na noże!

  Ofensywa na kulinarne, pełne emocji show trwa. Jesienią w Polsacie pojawi się polska edycja programu "Top Chef". Powrócą też "MasterChef" i "Polski turniej wypieków".