• Informacje na temat:

  karol strasburger pływanie

Artykuły na temat: karol strasburger pływanie
 • Marzenia Karola Strasburgera

  Karol Strasburger, czyli niezapomniany Józef Toliboski z "Nocy i dni" oraz Władysław Niwiński z "Polskich dróg", żartuje czasem, że zawsze marzył, by zestarzeć się z godnością i - z czego się bardzo cieszy - chyba mu się to udaje...

 • Karol Strasburger: Nie ulegam modom

  Uznano, że scena z "Nocy i dni", w której brał udział, jest jedną z najbardziej romantycznych w historii polskiego filmu. Dziś Karol Strasburger kojarzony jest także z teleturniejem "Familiada". Przystojny, wysportowany, nadal otrzymuje od kobiet mnóstwo propozycji... matrymonialnych.

 • Karol Strasburger: Król sucharów

  Trudno wyobrazić sobie weekend bez Karola Strasburgera i "Familiady". A przecież zanim stanął za sterami tego programu, oczarował Polskę jako Józef Toliboski z "Nocy i dni", który zrywa w stawie nenufary. Grał też w "Karino", "Polskich drogach", "Klanie" i "Pierwszej miłości". Kocha sport. Ma do siebie dystans. Wie, co w życiu ważne.

 • Karol Strasburger: Lubię gadżety i wszelkie nowinki

  Ten znakomity aktor znany jest całej Polsce jako Józef Toliboski z "Nocy i dni" i Władysław Niwiński z "Polskich dróg". Karol Strasburger od 20 lat prowadzi "Familiadę", pojawia się też w serialu "Pierwsza miłość".

 • "Familiada" ma urlop

  Karol Strasburger prowadzi "Familiadę" od 18 lat. Do tej pory był to jeden z nielicznych programów, który nie miał wakacyjnej przerwy.

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Śledztwo w sprawie morderstwa Igora trwa już kilka tygodniu i najwyraźniej utknęło w miejscu. Kto zabił męża Sabiny (Urszula Dębska)? W kręgu podejrzeń są Grzegorz (Jan Jankowski), Radek (Mateusz Banasiuk) i ojciec dziewczyny Karol (Karol Strasburger). W umieszczonym poniżej interaktywnym materiale filmowym widzowie mogą sami zabawić się w śledczych i spróbować rozwikłać zagadkę morderstwa...