• Informacje na temat:

  karolak i jego dzieci

Artykuły na temat: karolak i jego dzieci
 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Listy do M. 4", kolejnej odsłony kultowej już komedii. Po raz czwarty w rolę Mela wcieli się Tomasz Karolak. Nam zdradza, że uwielbia tę postać, a praca na planie kolejnych części zawsze dobrze go nastraja. A jeszcze większą radość sprawia mu to, że "Listy do M." poprawiają ludziom humor.

 • Koniec serialu "rodzinka.pl". Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie kryje, że nie rozumie, dlaczego władze TVP zdecydowały się zaprzestać realizacji serialu, który od lat znajduje się na liście najbardziej lubianych przez widzów hitów Dwójki. Okazuje się, że to właśnie on może być jednym powodów decyzji Jacka Kurskiego o zakończeniu produkcji.

 • Tomasz Karolak: Z wiekiem coraz bardziej jestem sobą

  Z jednej strony mężczyźni w wieku średnim przeżywają kryzys, z drugiej - są dużymi dziećmi. Zgadza się z tym Tomasz Karolak, który po dziesięciu latach ponownie wcielił się w rolę Darka Jankowskiego w serialu "39 i pół tygodnia". Premiera produkcji 8 września.

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

 • Drastyczna zmiana w życiu Karolaka

  Tomasz Karolak oznajmił, że podczas wakacji zamierza skończyć z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Przeszedł już na rygorystyczną dietę, a każdą wolną chwilę wykorzystuje, by uprawiać sport.

 • Karolak ma własny talk-show

  Tomasz Karolak przygotowując się do roli dziennikarza telewizyjnego śledził bacznie różne programy publicystycznie. Wśród nich szczególnie dokładnie przyglądał się tym prowadzonym przez Tomasza Lisa i Jana Pospieszalskiego. Najnowsza komedia Koneckiego i Saramonowicza "Idealny facet dla mojej dziewczyny" trafi do kin 30 stycznia.

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  .... W pewnym sensie chyba właśnie tak było. Tomasz Karolak przyznał w jednym z wywiadów, że w osobie Darka znajduje 80 procent siebie. Tak samo, jak jego bohater, intensywnie przechodził okres dojrzewania(...) lekkoducha przystało - dość niekonwencjonalną. Matką jego dwójki dzieci: Leny i Leona, jest była modelka Viola Kołakowska, ale nie mają ślubu i nie mieszkają razem. MH Nie przegap swoich ulubionych filmów...

 • Kuna i Karolak: Doskonała para

  ...rubryk plotkarskich, a o jego domniemanych romansach krążą legendy. Między innymi dlatego, że choć aktor ma ze swoją partnerką Violą Kołakowską dwójkę dzieci, wciąż żyją osobno. Teraz jednak wielkimi(...)" i "Śniadanie do łóżka". Obecnie zaś Iza Kuna i Tomasz Karolak występują w serialu "BarON24" jako małżonkowie z wieloletnim stażem. Lubią się nawzajem do tego stopnia, że gdy kilka lat temu publicznie...

 • "Klub włóczykijów": Karolak na tropie tajemnicy

  Grający w filmie jedną z głównych ról Tomasz Karolak był swego czasu fanem książek pisarza. - Mam z dzieciństwa obraz biblioteczki moich dziadków w Radomiu, u których spędzałem część wakacji(...). Karolak ubolewa nad tym, że obecnie dzieci mniej są skłonne do wykorzystywania wyobraźni. Stara się więc zaszczepić ducha przygody u najmłodszego pokolenia swojej rodziny: - Biorę moją córkę, dzieci...

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

Dyskusje na temat: karolak i jego dzieci