• Informacje na temat:

  karolak lenka

Artykuły na temat: karolak lenka
 • Karolak ma syna!

  Tomasz Karolak po raz drugi został tatą. Viola Kołakowska - partnerka aktora - urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  Czym różni się Mirek Baron od Ludwika Boskiego? Tomasz Karolak : - Serial "rodzinka.pl" opowiada o klasie średniej z wielkiego miasta. Moja postać to architekt, który pracuje w domu, ma dużo czasu(...) siostra, czyli Lenka. Jest w nią zapatrzony. Zarazi pan chłopca swoją pasją do samochodów? - Mam nadzieję. Smyk ma fajnie. Już czeka na niego stary mercedes. Gdy skończy 17 lat i zrobi prawo jazdy...

 • Kożuchowska żoną Karolaka

  ..."Rodzinka.pl" to nowy serial, który TVP zaczyna kręcić. W rolach głównych dwie gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  Viola Kołakowska - życiowa partnerka Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego - pojawiła się na planie 4. serii "rodzinki.pl". Aktorka została zaproszona, by wcielić się w żonę trenera, opiekującego się drużyną kilkuletnich piłkarzy, do której należy Kacperek (Mateusz Pawłowski).

 • Gra w serialu to ciężka harówa!

  Prywatnie Tomasz Karolak jest zatwardziałym kawalerem. Jak czuje się jako serialowy mąż Małgorzaty Kożuchowskiej i kto jest wielką miłością jego życia?

 • Miłość na planie serialu

  ...rozgłosu. Jednak kilka miesięcy temu pojawili się na bankiecie trzymając za rękę i potwierdzili: jesteśmy parą! W pracy poznali się też Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Połączył ich serial "Kryminalni". Jednak namiętność nie przerodziła się w miłość, ale owocem tego uczucia jest czteroletnia Lenka. Nie żałują, parą dawno nie są. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji...

Zdjęcia na temat: karolak lenka
Dyskusje na temat: karolak lenka