• Informacje na temat:

  karolak piłka

Artykuły na temat: karolak piłka
 • Ukochana Tomasza Karolaka na planie "rodzinki.pl"

  Na planie 4. serii "rodzinki.pl" pojawiła się ostatnio Viola Kołakowska - życiowa partnerka Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego. Została zaproszona, by wcielić się w żonę trenera opiekującego się drużyną kilkuletnich piłkarzy, do której należy Kacperek (Mateusz Pawłowski).

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  Viola Kołakowska - życiowa partnerka Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego - pojawiła się na planie 4. serii "rodzinki.pl". Aktorka została zaproszona, by wcielić się w żonę trenera, opiekującego się drużyną kilkuletnich piłkarzy, do której należy Kacperek (Mateusz Pawłowski).

 • "Trzecia połowa": Nowy serial TVP1

  Serial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Gwiazdy kibicują polskiej drużynie na Euro!

  Wśród kibiców czwartkowego meczu z pewnością nie zabraknie mocnej drużyny "M jak miłość". Bracia Mroczkowie, Katarzyna Cichopek czy Anna Wendzikowska zagrzewali ekipę Adama Nawałki już przed spotkaniem z Irlandią. Jak widać ich doping pomógł, czy tym razem będzie podobnie? Własną piosenkę na Euro 2016 skomponował wielki fan piłki nożnej, zawodnik i aktor - Tomasz Karolak wraz...

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  Od piątku, 10 stycznia, na antenie Jedynki pojawią się kolejne odcinki serialu "Spokojnie, to tylko ekonomia!", dzięki którym widzowie będą mogli poszerzyć i zgłębić wiedzę z zakresu ekonomii, z którą mają kontakt na co dzień. Serial został zrealizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • ​"Piąty stadion" wraca na antenę

  Jeszcze w marcu na antenie TVP 1 widzowie zobaczą drugi sezon serialu komediowego "Piąty stadion" z Piotrem Adamczykiem i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Sprawdź szczegóły!

 • Adamczyk i Karolak śmieją się z Bońka

  "Piąty stadion" zyskał uznanie widzów. Teraz do pubu zaglądają kibice i celebryci, by komentować bieżące wydarzenia związane z mistrzostwami świata w Brazylii.

 • Cudowny weekend Boskich w pięknym Grudziądzu

  Synowie Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) spędzą jeden z ostatnich weekendów lata nad Jeziorem Rudnickim. Podczas wyprawy do pięknego Grudziądza i odkrywania okolicznych atrakcji chłopcami opiekować się będą Maria (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak).

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

Wideo na temat: karolak piłka
 • Tomek Karolak, Pączki w Tłuszczu - "My Wygramy"

  Własną piosenkę na Euro 2016 skomponował wielki fan piłki nożnej, zawodnik i aktor - Tomasz Karolak wraz z kolegami z zespołu Pączki w tłuszczu: multiinstrumentalistą Bartkiem Miecznikowskim i grającym na gitarze Tomkiem Lubertem. Jak myślicie, "My wygramy" będzie hitem na miarę "Koko Euro Spoko"?

 • Dopóki piłka w grze

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu....

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...